Kétoldalas DUCT szalag 50 mm / 10 m, átlátszó
Bővített leírás
Gyors és erős ragasztás szerszámok nélkül
Az erős kétoldalas, megerősített szalag praktikus megoldás a gyors és biztonságos rögzítéshez fúrás, csavarozás vagy szerszámok használata nélkül. Megerősített szerkezetének köszönhetően nagy szilárdságot és hosszú távú stabilitást biztosít, még kevésbé sík felületeken történő ragasztás esetén is.
A szalag ideális szőnyegek, padlószegélyek, falidekorációk, kampók, tartók és egyéb tárgyak rögzítéséhez, amelyeket biztonságosan kell rögzíteni, anélkül, hogy elmozdulnának vagy leesnének. Könnyen letéphető kézzel, gyors és kényelmes a használata.
Megbízható rögzítés kompromisszumok nélkül
A speciális ragasztóréteg szilárd kétoldalas kötést biztosít, amely különböző típusú felületeken is jól tapad. A szalag nem hagy ragasztómaradványokat és tiszta, biztonságos felszerelést tesz lehetővé az alapfelület károsítása nélkül.
Egyszerű megoldás minden napra
A szalag felszerelése gyors és mindenki meg tudja csinálni. Elég, ha előkészítjük és megtisztítjuk a felületet, lemérjük és levágjuk a szükséges hosszúságot, a szalagot az első anyagra ragasztjuk, majd rátesszük a második felületet, és erősen rányomjuk. Fúrás, bonyolult szerszámok és rendetlenség nélkül – néhány pillanat alatt kész a szilárd kötés.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | F6302 |
| Termékszám | 2005063020 |
| EAN | 8592920147160 |
| szalag típusa | kétoldalas DUCT szalag |
|---|---|
| a szalag szélessége | 50 mm |
| a tekercs hossza | 10 m |
| a szalag vastagsága | 1,00 mm |
| szín | átlátszó |
| nyomtatás | – |
| maximális megnyúlás | – |
| minimális dielektromos (átütési) szilárdság | – |
|---|---|
| minimális dielektromos (átütési) szilárdság nedvesedés után | – |
| A ROHS irányelveinek megfelelő | igen |
| A REACH irányelveinek megfelelő | – |
| telepítési hőmérséklet-tartomány | 5–40 °C |
| ragasztóanyag | hot melt |
| integrált szövetháló | 70 szál |
| szakítószilárdság | – |
| UV-ellenálló | igen |
| tapadás acélhoz - minimális | – |
| javasolt alkalmazás | hobbi |
| tapadás az anyaghoz | – |
| vízálló csatlakozás | nem |
| ajánlott tárolási hőmérséklet | 5–40 °C |
| megfelel a következő normáknak | – |
| lángállóság vizsgálat | – |
| önoltó | nem |
| nyomásálló illesztés létrehozása | nem |
| méretek | 110 × 50 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, papír doboz |