LED dekoráció - 2 db nyírfaág, 60 cm, 3 db AA, kültéri és beltéri, meleg fehér, időzítővel
Bővített leírás
Fénylő nyírfaágak
Készítsen otthonában egy gyengéden megvilágított csendéletet, amely természetes megjelenésével és finom fényhatásával elvarázsolja. A Két nyírfaágból álló, 100 LED-es világítótestből álló készlet modern, mégis természetes módon hozza létre a karácsonyi vagy egész éves hangulatot. A dekorációt kültérre is elhelyezheti. Például világítsd fel az ablakládákat, az erkélyt, vagy hozz létre varázslatos csendéletet a bejárati ajtód előtt.
Lágy ragyogás, amely soha nem öregszik
A kellemes, melegfehér fényt 100 energiatakarékos LED biztosítja, amelyek hosszú, akár 10 000 órás élettartammal rendelkeznek. Nem melegednek fel, és alacsony fogyasztásuknak köszönhetően kímélik a behelyezett elemeket. A LED-fény emellett stabil és villódzásmentes, amit különösen este, pihenés közben fog értékelni - a fény kellemes a szemnek és nem zavaró. További nagy előnye az közvetlen világítás, így a fényhatás már a bekapcsoláskor teljes.
Akkumulátoros tápellátás
A 3× AA elemmel való tápellátásnak köszönhetően bárhol elhelyezheti az ágakat - az asztal közepén lévő vázában, az ablakpárkányon, a komódon vagy a kandallópárkányon. Nem korlátozzák konnektorok vagy csúnya kábelek. Az ágak egyszerűen megvilágítják azokat a helyeket, ahol ez egyébként lehetetlen lenne. Az elemtartó vízálló gumival rendelkezik, így a dekorációt a szabadban is elhelyezheti.
Magától felgyullad, magától kikapcsol
A beépített időzítőnek köszönhetően gondtalanul élvezheti a világítás szépségét. A lámpák minden nap automatikusan bekapcsolnak 6 órára, majd 18 órára kikapcsolják magukat. Így Ön a jólétére koncentrálhat - a többit a dekoráció elvégzi.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | DCTW26 |
| Termékszám | 1550000180 |
| EAN | 8592920147412 |
| termék | ágak |
|---|---|
| fény színe | meleg fehér |
| használat | kültéri és beltéri |
| méretek | 60 cm |
| időzítő | igen |
|---|---|
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | elem 3× AA (nem a csomag része) |
| fényforrás | LED |
| LED-ek száma | 100 |
| tápvezeték hossza | 0,5 m |
| kábel színe | fehér |
| fogyasztás | 1,5 W |
| bemeneti feszültség | – |
| kimeneti feszültség | 4,5 V DC |
| védettség | IP44 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | műanyag |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |