LED dekoráció, fa -angyal, 13 cm, 2x AAA, beltéri, meleg fehér, időzítő
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás

Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Bővített leírás
A karácsony varázsa a belső térben
Visszük be otthonunkba a melegséget és varázslatos hangulatot ezzel az elegáns fából készült angyallal, amely lágy, meleg fehér LED-világítással rendelkezik. A minimalista design a valódi fa természetes anyagával kombinálva ideális dekoráció nemcsak karácsonyra, hanem egy egész évben használható lakberendezési tárgyként is.
A 2× AAA elemmel működő áramellátásnak köszönhetően az angyalka bárhol elhelyezhető anélkül, hogy konnektorhoz kellene hozzáférnie. A praktikus időzítő automatikusan kikapcsolja a fényt, így energiát takarít meg és meghosszabbítja az elemek élettartamát.
Az angyal alkalmas belső használatra.
Tulajdonságok
- 2× AAA elemmel működik- nincs kábel, maximális rugalmasság
- Eredeti fából készült - természetes megjelenés és minőségi kivitelezés
- Meleg fehér LED fény kellemes és hangulatos légkört teremt
- Az időzítővel - automatikus be- és kikapcsolás
- Dekorációnak alkalmas belsőbe- ideális nappali szobába, polcra vagy ablakpárkányra
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | DCWW43 |
| Termékszám | 1550000174 |
| EAN | 8592920148846 |
| termék | angyal |
|---|---|
| fény színe | meleg fehér |
| használat | beltéri |
| méretek | 14,5 × 2 × 13 cm |
| időzítő | igen |
|---|---|
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | elem 2× AAA (nem a csomag része) |
| fényforrás | LED |
| LED-ek száma | 8 |
| tápvezeték hossza | – |
| kábel színe | – |
| fogyasztás | 0,36 W |
| bemeneti feszültség | – |
| kimeneti feszültség | 3 V DC |
| védettség | IP20 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | fa |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
Termék értékelése
(70%)
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
LED dekoráció, fa -angyal, 13 cm, 2x AAA, beltéri, meleg fehér, időzítő
1/12