LED izzó Basic A60 / E27 / 8,8 W (60 W) / 806 lm / Természetes fehér
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Válassza ki a típusát
fény színe
fogyasztás
értékesítési csomagolás
Raktáron
2026. máj. 6. Nálad
3 534
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás


Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Bővített leírás
Megfelelő hatos csomag
Ez az A60-as LED izzókból álló nagyobb csomag ideális otthonba és irodába, ahol egyszerre több helyiséget vagy berendezési tárgyat kell megvilágítani. A hatos csomag gyakorlatiasságot és megtakarítást biztosít egyetlen vásárlással.
Takarékos működés magas hatásfokkal
Az izzók 8,8 W bemeneti teljesítményének és 806 lumen fényáramának köszönhetően magas, 92 lm/W fényhasznosítással rendelkeznek. Ez megbízható és egyenletes megvilágítást jelent alacsony elektromos energia fogyasztás mellett.
Semleges fehér a természetes megvilágításhoz
A 4000K színhőmérséklet világos és kiegyensúlyozott fényt biztosít, amely elősegíti a fókuszálást és nem torzítja a színeket. Alkalmas konyhába, irodákba, folyosókra és fürdőszobákba - bárhová, ahol világosságot szeretne.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZL5F48.6 |
| Termékszám | 1525743423 |
| EAN | 8592920144107 |
| foglalat | E27 |
|---|---|
| fény színe | természetes fehér |
| helyettesítő | 60 W |
| fényáram | 806 lm |
| fogyasztás | 8,8 W |
| technológia | LED |
|---|---|
| dimmelhető | nem |
| forma | A60 |
| színhőmérséklet | 4 000 K |
| sorozat | BASIC |
| fényhasznosítás | 92 lm/W |
| energiaosztály | F |
| sugárzási szög | 200° |
| élettartam | 20 000 óra |
| garancia-időszak | 2 év |
| teljesítménytényező | 0.50 |
| kapcsolási ciklusok száma | 20 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| chipek típusa | SMD |
| chipek száma | nincs megadva |
| feszültség | 230 V~/50 Hz |
| méretek | 60 × 60 × 110 (max.) mm |
| értékesítési csomagolás | 6 db, doboz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | nem |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | nem |
| jelátviteli frekvencia | – |
Termék értékelése
(100%)
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
Termékinformációs lapok
Az összes megjelenítése
Mutasson kevesebbet
LED izzó Basic A60 / E27 / 8,8 W (60 W) / 806 lm / Természetes fehér
1/10