LED izzó Classic A60 / E27 / 10,5 W (75 W) / 1 060 lm / meleg fehér /fokozatos fényerősz.
Termék előnyök
Három fényerősség hagyományos kapcsolóval – 100 % – 50 % – 10 %.A fény a világítótest ismételt be- és kikapcsolásával tompítható.
Bővített leírás
Kényelemmel ragyogó szoba
Fedezze fel a fokozatos fényerőszabályozás kényelmét - egyszerűen váltson a kapcsolóval három fényerőszint között. A fokozatmentesen szabályozható LED izzó segítségével a világítást minden helyzethez igazíthatja: a teljes teljesítménytől a munkához a lágy fényig a pihenéshez.
A fényerősséget az aktuális igényekhez igazíthatja - egyszerűen, fényerőszabályzó nélkül. A fokozatmentesen szabályozható izzó lehetővé teszi, hogy egy hagyományos kapcsolóval váltson három fényerősségfokozat között. Egyszerűen kapcsolja ki és újra be - a fény zökkenőmentesen alkalmazkodik hangulatához és tevékenységéhez.
A meleg fény az otthon szinonimája. A fény lágy, aranyszínű tónusa nyugodt, pihentető légkört teremt, amely segít megnyugtatni az elmét és megteremteni a komfortérzetet. Tökéletes választás esti világításhoz, olvasáshoz vagy a családdal való üldögéléshez. Természetes jellegének köszönhetően kíméli a szemet és kiemeli a belső tér színeit, ahogyan azokat nappali fényben érzékeljük.
Fény, amely tartós. Tartós kényelem.
Minden nap megbízhat izzóink minőségében. Az izzót úgy terveztük, hogy hosszú távú használatot is kibírjon anélkül, hogy elveszítené az energiáját. Ezért 3 év garanciát adunk rá - biztosítékként arra, hogy olyan terméket kap, amely a mindennapi használat során is megállja a helyét.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZL4206 |
| Termékszám | 1525653206 |
| EAN | 8592920044360 |
| foglalat | E27 |
|---|---|
| fény színe | meleg fehér |
| helyettesítő | 75 W |
| fényáram | 1 060 lm |
| fogyasztás | 10,5 W |
| technológia | LED |
|---|---|
| dimmelhető | igen |
| forma | A60 |
| színhőmérséklet | 2 700 K |
| sorozat | CLASSIC |
| fényhasznosítás | 101 lm/W |
| energiaosztály | F |
| sugárzási szög | 160° |
| élettartam | 30 000 óra |
| garancia-időszak | 3 év |
| teljesítménytényező | 0,53 |
| kapcsolási ciklusok száma | 25 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| chipek típusa | SMD |
| chipek száma | 4 |
| feszültség | 230 V~/50 Hz |
| méretek | 120 × 60 × 60 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | – |
| jelátviteli frekvencia | – |