LED izzó Classic A60 / E27 / 14 W (120 W) / 1901 lm / Hideg fehér
Bővített leírás
Klasszikus, modern, energiatakarékos kivitel
Az E27-es foglalattal és klasszikus A60-as formájú LED-izzó ideális helyettesítője a hagyományos izzóknak. Magas fényhatékonyságának köszönhetően világos és egyenletes fényt biztosít alacsony energiafogyasztás mellett, ezzel segítve a világítási költségek csökkentését.
Azonnal teljes fényerejével világít, és hosszú élettartama miatt nem kell gyakran cserélni. Kompakt és klasszikus A60 alakja a legtöbb otthoni lámpához, asztali lámpához, csillárhoz vagy függesztett lámpához illik, ahol a praktikumot ötvözi az esztétikus megjelenéssel.
Maximális fényerő és precíz megvilágítás
A hideg fény színe nagyon világos és tiszta megvilágítást biztosít, ami elősegíti a koncentrációt és a pontosságot. Hűvösebb árnyalatának köszönhetően kiváló részletességet biztosít, és ideális munkahelyi és műszaki helyiségekbe.
Ez a típusú fény különösen alkalmas műhelyekbe, garázsokba, irodákba vagy olyan helyekre, ahol a teljesítmény és a funkcionalitás fontos. A hideg fény színe energikus hatást kelt, megfelelő megvilágítás mellett nem fárasztja a szemet, és segít fenntartani a figyelmet még a legigényesebb tevékenységek során is.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZQ5D77 |
| Termékszám | 1525733128 |
| EAN | 8592920153888 |
| foglalat | E27 |
|---|---|
| fény színe | hideg fehér |
| helyettesítő | 120 W |
| fényáram | 1 901 lm |
| fogyasztás | 14 W |
| technológia | LED |
|---|---|
| dimmelhető | nem |
| forma | Classic A60 |
| színhőmérséklet | 6 500 K |
| sorozat | CLASSIC |
| fényhasznosítás | 136 lm/W |
| energiaosztály | D |
| sugárzási szög | 180° |
| élettartam | 30 000 óra |
| garancia-időszak | 3 év |
| teljesítménytényező | 0,59 |
| kapcsolási ciklusok száma | 30 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| chipek típusa | SMD |
| chipek száma | – |
| feszültség | 220-240 V~ |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| méretek | 60 × 60 × 120 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | – |
| jelátviteli frekvencia | – |