LED izzó Classic gyertya / E14 / 2,2 W (25 W) / 250 lm / Meleg fehér
Bővített leírás
Elegáns gyertya alakú és energiatakarékos világítás
Az E14-es foglalattal rendelkező, gyertya alakú LED-izzó modern és energiatakarékos alternatívája a hagyományos izzóknak. Magas fényhatékonyságának köszönhetően minimális energiafogyasztás mellett világos és kellemes fényt biztosít, ezzel csökkentve a világítási költségeket.
Azonnal teljes fényerejével világít, és hosszú élettartama miatt nem kell gyakran cserélni. A kompakt E14 gyertya alakú izzó ideális lámpákba, csillárokba, fali lámpákba és dekoratív világítótestekbe, ahol elegáns kialakítása jól érvényesül.
Kellemes otthoni hangulat
A meleg fény színe hangulatos és harmonikus környezetet teremt, amelyben természetesen és nyugodtan érezheti magát. A meleg árnyalatú fény hasonlít a klasszikus izzólámpás világításhoz, és ideális az esti pihenéshez és a mindennapi kényelemhez.
Finom, nem vakító fényének köszönhetően elsősorban nappalikba, hálószobákba, étkezőkbe vagy dekoratív lámpákba alkalmas, ahol nyugodt és kellemes légkört teremt. A meleg fény színe nem fárasztja a szemet, és elősegíti a kényelmes érzést a belső térben.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZQ3E01 |
| Termékszám | 1525731438 |
| EAN | 8592920152959 |
| foglalat | E14 |
|---|---|
| fény színe | meleg fehér |
| helyettesítő | 25 W |
| fényáram | 250 lm |
| fogyasztás | 2,2 W |
| technológia | LED |
|---|---|
| dimmelhető | nem |
| forma | gyertya |
| színhőmérséklet | 2 700 K |
| sorozat | CLASSIC |
| fényhasznosítás | 114 lm/W |
| energiaosztály | E |
| sugárzási szög | 240° |
| élettartam | 30 000 óra |
| garancia-időszak | 3 év |
| teljesítménytényező | 0.50 |
| kapcsolási ciklusok száma | 30 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| chipek típusa | SMD |
| chipek száma | – |
| feszültség | 220-240 V~ |
| méretek | 37 × 37 × 93 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | – |
| jelátviteli frekvencia | – |