LED izzó Classic JC / G9 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / Hideg fehér / 2 pcs
Bővített leírás
A G9 foglalatos LED-izzó modern és energiatakarékos alternatívája a hagyományos halogénizzóknak. Magas fényhatékonyságának köszönhetően alacsony energiafogyasztás mellett elegendő fényt biztosít, ezzel segítve a világítási költségek csökkentését.
A praktikus kétcsomag ideális választás többkaros lámpákhoz vagy a teljes szoba megvilágításának egységesítéséhez. Biztosítja az azonos színű és intenzitású fényt, ugyanakkor kedvezőbb megoldást kínál, mint az egyes darabok vásárlása.
Az izzók azonnal teljes teljesítményen világítanak, hosszú élettartamúak és használatuk során stabil fényáramot biztosítanak. Kompakt kialakításuknak köszönhetően korlátozott helyű lámpatestekben is használhatók, például csillárokban, fali és spotlámpákban.
Maximális fényerő és precíz megvilágítás
A hideg fény színe nagyon világos és tiszta megvilágítást biztosít, ami elősegíti a koncentrációt és a pontosságot. Hűvösebb árnyalatának köszönhetően kiváló részletességet biztosít, és ideális munkahelyi és műszaki helyiségekbe.
Ez a típusú fény különösen alkalmas műhelyekbe, garázsokba, irodákba vagy olyan helyekre, ahol a teljesítmény és a funkcionalitás fontos. A hideg fény színe energikus hatást kelt, megfelelő megvilágítás mellett nem fárasztja a szemet, és segít fenntartani a figyelmet még a legigényesebb tevékenységek során is.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZQ9E24.2 |
| Termékszám | 1525736103 |
| EAN | 8592920151891 |
| foglalat | G9 |
|---|---|
| fény színe | hideg fehér |
| helyettesítő | 40 W |
| fényáram | 470 lm |
| fogyasztás | 4,2 W |
| technológia | LED |
|---|---|
| dimmelhető | nem |
| forma | JC |
| színhőmérséklet | 6 500 K |
| sorozat | CLASSIC |
| fényhasznosítás | 112 lm/W |
| energiaosztály | E |
| sugárzási szög | 300° |
| élettartam | 30 000 óra |
| garancia-időszak | 3 év |
| teljesítménytényező | 0,40 |
| kapcsolási ciklusok száma | 25 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| chipek típusa | SMD |
| chipek száma | – |
| feszültség | 220-240 V~ |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| méretek | 18 × 18 × 49 mm |
| értékesítési csomagolás | 2 db, doboz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | – |
| jelátviteli frekvencia | – |