LED izzó Classic JC / G9 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / meleg fehér / 2 pcs
Bővített leírás
A G9 foglalatos LED-izzó modern és energiatakarékos alternatívája a hagyományos halogénizzóknak. Magas fényhatékonyságának köszönhetően alacsony energiafogyasztás mellett elegendő fényt biztosít, ezzel segítve a világítási költségek csökkentését.
A praktikus kétcsomag ideális választás többkaros lámpákhoz vagy a teljes szoba megvilágításának egységesítéséhez. Biztosítja az azonos színű és intenzitású fényt, ugyanakkor kedvezőbb megoldást kínál, mint az egyes darabok vásárlása.
Az izzók azonnal teljes teljesítményen világítanak, hosszú élettartamúak és használatuk során stabil fényáramot biztosítanak. Kompakt kialakításuknak köszönhetően korlátozott helyű lámpatestekben is használhatók, például csillárokban, fali és spotlámpákban.
Kellemes otthoni hangulat
A meleg fény színe hangulatos és harmonikus környezetet teremt, amelyben természetesen és nyugodtan érezheti magát. A meleg árnyalatú fény hasonlít a klasszikus izzólámpás világításhoz, és ideális az esti pihenéshez és a mindennapi kényelemhez.
Finom, nem vakító fényének köszönhetően elsősorban nappalikba, hálószobákba, étkezőkbe vagy dekoratív lámpákba alkalmas, ahol nyugodt és kellemes légkört teremt. A meleg fény színe nem fárasztja a szemet, és elősegíti a kényelmes érzést a belső térben.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZQ9E22.2 |
| Termékszám | 1525736215 |
| EAN | 8592920151839 |
| foglalat | G9 |
|---|---|
| fény színe | meleg fehér |
| helyettesítő | 40 W |
| fényáram | 470 lm |
| fogyasztás | 4,2 W |
| technológia | LED |
|---|---|
| dimmelhető | nem |
| forma | JC |
| színhőmérséklet | 3 000 K |
| sorozat | CLASSIC |
| fényhasznosítás | 112 lm/W |
| energiaosztály | E |
| sugárzási szög | 300° |
| élettartam | 30 000 óra |
| garancia-időszak | 3 év |
| teljesítménytényező | 0,40 |
| kapcsolási ciklusok száma | 25 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| chipek típusa | SMD |
| chipek száma | – |
| feszültség | 220-240 V~ |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| méretek | 18 × 18 × 49 mm |
| értékesítési csomagolás | 2 db, doboz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | – |
| jelátviteli frekvencia | – |