LED izzó Classic JC / G9 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / Természetes fehér / 2 pcs
Bővített leírás
A G9 foglalatos LED-izzó modern és energiatakarékos alternatívája a hagyományos halogénizzóknak. Magas fényhatékonyságának köszönhetően alacsony energiafogyasztás mellett elegendő fényt biztosít, ezzel segítve a világítási költségek csökkentését.
A praktikus kétcsomag ideális választás többkaros lámpákhoz vagy a teljes szoba megvilágításának egységesítéséhez. Biztosítja az azonos színű és intenzitású fényt, ugyanakkor kedvezőbb megoldást kínál, mint az egyes darabok vásárlása.
Az izzók azonnal teljes teljesítményen világítanak, hosszú élettartamúak és használatuk során stabil fényáramot biztosítanak. Kompakt kialakításuknak köszönhetően korlátozott helyű lámpatestekben is használhatók, például csillárokban, fali és spotlámpákban.
Természetes és funkcionális világítás
A semleges színű fény kiegyensúlyozott arányt biztosít a meleg és hideg árnyalatok között, és természetes, tiszta világítást biztosít a színek torzítása nélkül. Ideális olyan helyiségekbe, ahol jó láthatóságra és koncentrációra van szükség, de ugyanakkor kellemes légkörre is.
A semleges tónusú fény különösen alkalmas konyhákba, fürdőszobákba, dolgozószobákba vagy folyosókra. Elősegíti a koncentrációt, nem fárasztja a szemet, és alkalmas hosszú távú, mindennapi használatra.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZQ9E23.2 |
| Termékszám | 1525736415 |
| EAN | 8592920151860 |
| foglalat | G9 |
|---|---|
| fény színe | természetes fehér |
| helyettesítő | 40 W |
| fényáram | 470 lm |
| fogyasztás | 4,2 W |
| technológia | LED |
|---|---|
| dimmelhető | nem |
| forma | JC |
| színhőmérséklet | 4 000 K |
| sorozat | CLASSIC |
| fényhasznosítás | 112 lm/W |
| energiaosztály | E |
| sugárzási szög | 300° |
| élettartam | 30 000 óra |
| garancia-időszak | 3 év |
| teljesítménytényező | 0,40 |
| kapcsolási ciklusok száma | 25 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| chipek típusa | SMD |
| chipek száma | – |
| feszültség | 220-240 V~ |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| méretek | 18 × 18 × 49 mm |
| értékesítési csomagolás | 2 db, doboz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | – |
| jelátviteli frekvencia | – |