LED izzó Classic JC / G9 / 4,3 W (48 W) / 600 lm / Hideg fehér
Bővített leírás
Energiatakarékos LED-izzók
A G9 típusú LED-izzók energiatakarékos, megbízható és hosszú élettartamú világítást biztosítanak. Kompakt kialakításuknak köszönhetően ideálisak kisebb lámpatestekbe, ahol kiváló fényteljesítményre van szükség alacsony energiafogyasztás mellett. Azonnali felkapcsolást biztosítanak felmelegedés nélkül, és stabil fényt biztosítanak a teljes élettartamuk alatt. Alkalmasak otthoni, irodai és dekorációs lámpatestekhez is.
A hideg fehér szín világos és tiszta megjelenést kölcsönöz a térnek, amely energikus és friss hatást kelt. Intenzitásának köszönhetően optimális megvilágítást biztosít olvasáshoz, íráshoz vagy más olyan tevékenységekhez, ahol maximális láthatóságra és koncentrációra van szükség.
Hároméves garancia az Ön biztonsága érdekében
A meghosszabbított hároméves garancia biztosítja Önt arról, hogy valóban hosszú élettartamú és bevált minőségű terméket választ. Ez egyértelmű jelzés arra, hogy izzóink megfelelnek a magas szabványoknak, és minden nap megbízhat bennük.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZQ9D34 |
| Termékszám | 1525766203 |
| EAN | 8592920150658 |
| foglalat | G9 |
|---|---|
| fény színe | hideg fehér |
| helyettesítő | 48 W |
| fényáram | 600 lm |
| fogyasztás | 4,3 W |
| technológia | LED |
|---|---|
| dimmelhető | nem |
| forma | JC |
| színhőmérséklet | 6 500 K |
| sorozat | CLASSIC |
| fényhasznosítás | 140 lm/W |
| energiaosztály | D |
| sugárzási szög | 300° |
| élettartam | 30 000 óra |
| garancia-időszak | 3 év |
| teljesítménytényező | 0,40 |
| kapcsolási ciklusok száma | 25 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| chipek típusa | SMD |
| chipek száma | – |
| feszültség | 220-240 V~ |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| méretek | 18 × 18 × 60 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | – |
| jelátviteli frekvencia | – |