LED izzó Classic MR16 / GU10 / 7 W (60 W) / 800 lm / meleg fehér / dimmelhető
Cikkszám ZQ8E42D
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Raktáron
2026. máj. 6. Nálad
2 290
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás


Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Bővített leírás
Takarékos teljesítmény
A mindössze 7 W bemeneti teljesítményével és 800 lm fényáramával ez a LED-izzó hatékonyan helyettesíti a klasszikus 60 W-os izzót. Az magas, 114 lm/W fényhasznosítással energiát és üzemeltetési költségeket takarít meg.
Dimmelhető a kényelemért és a hangulatért
Az izzó dimmelhető, így könnyen beállíthatja a kívánt fényerősséget. A világos megvilágítástól a lágy, tompa fényig - ideális a meleg és hangulatos légkör megteremtéséhez.
Meleg fehér fény
A 3000 K hőmérsékletű fény meleg fehér színt sugároz, amely kényelem és nyugalom érzetét adja. Tökéletes nappali, hálószoba vagy más olyan helyiségekbe, ahol meleg és hangulatos világítást szeretne meleg érintéssel.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZQ8E42D |
| Termékszám | 1525740236 |
| EAN | 8592920142905 |
| foglalat | GU10 |
|---|---|
| fény színe | meleg fehér |
| helyettesítő | 60 W |
| fényáram | 800 lm |
| fogyasztás | 7 W |
| technológia | LED |
|---|---|
| dimmelhető | igen |
| forma | MR16 |
| színhőmérséklet | 3 000 K |
| sorozat | CLASSIC |
| fényhasznosítás | 114 lm/W |
| energiaosztály | E |
| sugárzási szög | 100° |
| élettartam | 25 000 óra |
| garancia-időszak | 3 év |
| teljesítménytényező | 0.93 |
| kapcsolási ciklusok száma | 25 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| chipek típusa | SMD |
| chipek száma | nincs megadva |
| feszültség | 230 V~/50 Hz |
| méretek | 50 × 50 × 58 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | – |
| jelátviteli frekvencia | – |
Termék értékelése
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Termékinformációs lapok
Az összes megjelenítése
Mutasson kevesebbet
LED izzó Classic MR16 / GU10 / 7 W (60 W) / 800 lm / meleg fehér / dimmelhető
1/7