LED izzó Filament A60 / E27 / 11 W (100 W) / 1 521 lm / meleg fehér / dimmelhető
Bővített leírás
Takarékos és erőteljes világítás
Az A60 LED izzó 11 W teljesítményű 11 W erős 1521 lumenes fényáramot biztosít, ami egy hagyományos 100 W-os izzónak felel meg. A magas, 138 lm/W fényhasznosítással minőségi világítást biztosít alacsonyabb energiafogyasztás mellett, és megtakarítást eredményez a villanyszámlán. Ez a hatékony fényforrás ideális választás hétköznapi használatra otthonokban és irodákban, ahol a teljesítmény és a gazdaságosság kombinációján van a hangsúly.
Sima, igény szerinti fényerőszabályozás
Ezzel az dimmelhető izzóval könnyen az aktuális hangulatnak és helyzetnek megfelelően állíthatja be a fényerősséget. Akár világos fényre van szüksége a munkához, akár tompa világításra a pihenéshez, a fényerőszabályozó funkciónak köszönhetően könnyedén beállíthatja a szoba hangulatát.
Meleg fehér fény
A 2 700 K fény meleg fehér színt sugároz, amely a kényelem és a nyugalom érzetét kelti. Tökéletes nappali, hálószoba vagy más olyan helyiségekbe, ahol meleg és hangulatos világítást szeretne meleg érintéssel. Ez a fényárnyalat elősegíti a nyugalmat és a kellemes környezetet, amely egész nap jó közérzetet biztosít.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZF5D62D |
| Termékszám | 1525743239 |
| EAN | 8592920142844 |
| foglalat | E27 |
|---|---|
| fény színe | meleg fehér |
| helyettesítő | 100 W |
| fényáram | 1 521 lm |
| fogyasztás | 11 W |
| technológia | LED |
|---|---|
| dimmelhető | igen |
| forma | A60 |
| színhőmérséklet | 2 700 K |
| sorozat | FILAMENT |
| fényhasznosítás | 138 lm/W |
| energiaosztály | D |
| sugárzási szög | 320° |
| élettartam | 25 000 óra |
| garancia-időszak | 3 év |
| teljesítménytényező | 0.94 |
| kapcsolási ciklusok száma | 25 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| chipek típusa | COB |
| chipek száma | nincs megadva |
| feszültség | 230 V~/50 Hz |
| méretek | 60 × 60 × 108 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | – |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | – |
| jelátviteli frekvencia | – |