LED karácsonyfa, 180 cm, kültérre és beltérre, meleg fehér
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás

Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Bővített leírás
Dekorfa a varázslatos hangulatért
Egy feledhetetlen ünnepi hangulatot teremthet ezzel az elegáns LED-fával. Mérete 180 cm, és 480 meleg, vintage színű LED-del van felszerelve, amelyek közül 48 gyengéden pislákol. Ezáltal a dekoráció gyönyörűen világosít bármilyen külső és belső teret. Az egyszerű összeszerelésnek és a stabil konstrukciónak köszönhetően ideális választás kertekbe, teraszokra, otthoni bejáratokba és kereskedelmi terekbe.
Az alacsony feszültségű technológiának és az IP44-es védelemnek köszönhetően a fa biztonságos kültéri használatra, valamint ellenáll a nedvességnek és a zord időjárásnak. Az 5 méter hosszú csatlakozó kábel bőséges telepítési rugalmasságot biztosít.
Tulajdonságok
- Lágy és kellemes fény az ünnepi hangulat megteremtéséhez
- Magassága 180 cm - tökéletes méret otthoni és kereskedelmi használatra
- Vízálló és időjárási körülmények között a biztonságos kültéri használathoz
- Egyszerű telepítés és stabil kialakítás
- Hosszú tápkábel rugalmas elhelyezést tesz lehetővé
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | DCTW32 |
| Termékszám | 1550000189 |
| EAN | 8592920147351 |
| termék | karácsonyfa |
|---|---|
| fény színe | vintage |
| használat | kültéri és beltéri |
| méretek | 180 cm |
| időzítő | nem |
|---|---|
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | AC (hálózati) adapter |
| fényforrás | LED |
| LED-ek száma | 480 |
| tápvezeték hossza | 5 m |
| kábel színe | fekete |
| fogyasztás | 7 W |
| bemeneti feszültség | 230 V AC |
| kimeneti feszültség | 31 V DC |
| védettség | IP44 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | fém |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
Termék értékelése
(100%)
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
LED karácsonyfa, 180 cm, kültérre és beltérre, meleg fehér
1/12