LED karácsonyfa, 50 cm, kültérre és beltérre, meleg fehér, időzítő
Bővített leírás
Mágikus karácsonyi hangulat otthonában és a szabadban
Világítsa fel otthonát vagy kertjét a stílusos, meleg LED-világítású karácsonyfával, amely természetes megjelenést és hangulatos ünnepi hangulatot kölcsönöz. A realisztikus kivitelezésnek és a cserépen található elegáns jutacsomagolásnak köszönhetően gyönyörű dekoráció. Az elemtartó a juta zsákban van elrejtve - nincsenek zavaró kábelek vagy aljzatok.
A beépített időzítőnek(6h be / 18h ki) köszönhetően az üzemeltetés teljesen gondozásmentes. Csak helyezzen be 3× AA elemet, és hagyja, hogy a lámpák minden nap ugyanabban az időben kapcsoljanak be. Ön is értékelni fogja az univerzális felhasználhatóságot - az fa az IP44-es védelemnek köszönhetően ideális beltérre és kültérre egyaránt.
Tökéletes dekoráció ünnepi asztalra, ablakpárkányra, teraszra, az ajtó elé vagy stílusos ajándékként.
Az fák ideálisak a beltérben és a szabadban is.
Tulajdonságok
- 3× AA elemmel működik- nincs kábel
- Realisztikus megjelenés mint egy igazi ciprusfa
- 30 meleg fehér LED a hangulatos világításért>
- Elegáns Jutazsák az elemek elrejtéséhez
- Időzítő automatikus be- és kikapcsolással
- Külső és beltéri használatra alkalmas(IP44)
- Alacsony energiafogyasztás, hosszú élettartam
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | DCTW31 |
| Termékszám | 1550000191 |
| EAN | 8592920147238 |
| termék | karácsonyfa |
|---|---|
| fény színe | meleg fehér |
| használat | kültéri és beltéri |
| méretek | 50 cm |
| időzítő | igen |
|---|---|
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | elem 3× AA (nem a csomag része) |
| fényforrás | LED |
| LED-ek száma | 30 |
| tápvezeték hossza | 15 cm |
| kábel színe | fekete |
| fogyasztás | 0,24 W |
| bemeneti feszültség | – |
| kimeneti feszültség | 4,5 V DC |
| védettség | IP44 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | műanyag |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |