LED karácsonyi bálok - 200 LED, kültéri és beltéri, meleg fehér
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás

Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Bővített leírás
Fa a varázslatos hangulatért
Elkészítsen egyedi fénydekorációt a kül- és beltérben a dizájner LED-fával, amely 600 melegfehér LED-fénnyel van felszerelve. egyszerű, elegáns megjelenésével és lágy megvilágításával hangulatos karácsonyi hangulatot teremt, bárhol is helyezed el.
Az ágak saját igényeidhez igazításának lehetősége lehetővé teszi, hogy a fát pontosan a saját ízlésedre szabd. Az időzítőnek (6 h ON / 18 h OFF) köszönhetően a fa automatikusan kigyullad és kialszik, így nem kell aggódnia miatta.
A 120 cm-es magasságával ideális választás téli dekorációnak, karácsonyi dekorációnak vagy egész éves világításnak, modern stílusban. Az IP44-es védelem garantálja a fröccsenésmentességet, így kültéri használatra is alkalmas.
Tulajdonságok
- Lehetőség a gallyak saját ízlésednek megfelelő beállítására
- 600 meleg fehér LED fény a hangulatos világításért
- Automatikus időzítő- 6 óra be / 18 óra ki. ki
- Magassága 120 cm - ideális méret kültéri és beltéri használatra
- Kültéri használatra alkalmas (IP44)
- Alacsony energiafogyasztás
- Egyszerű összeszerelés és elegáns megjelenés
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | DCTW30 |
| Termékszám | 1550000187 |
| EAN | 8592920147375 |
| termék | karácsonyfa |
|---|---|
| fény színe | meleg fehér |
| használat | kültéri és beltéri |
| méretek | 120 cm |
| időzítő | igen |
|---|---|
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | AC (hálózati) adapter |
| fényforrás | LED |
| LED-ek száma | 600 |
| tápvezeték hossza | 5 m |
| kábel színe | fekete |
| fogyasztás | 3,8 W |
| bemeneti feszültség | 230 V AC |
| kimeneti feszültség | 31 V DC |
| védettség | IP44 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | fém |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
Termék értékelése
(100%)
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
LED karácsonyi bálok - 200 LED, kültéri és beltéri, meleg fehér
1/10