LED karácsonyi fényfüggöny – 7 csillag, 67x125cm, kültéri és beltéri, meleg fehér
Bővített leírás
Karácsonyi füzérek
A karácsonyi füzérek közvetlenül az ablakok díszítésére és megvilágítására készültek. Különböző formájú csillagok, hópelyhek és cseppkövek közül választhat, amelyek tökéletesen kiegészítik a karácsonyi hangulatot. A füzérek kellemes, meleg fehér fényben ragyognak és a kiválasztott modellekhez néhány finoman pislákoló fényt adnak.
Nagyszerűen mutatnak majd például egy gyerekszobában vagy nappali szobában, ahol az átlátszó kábelnek köszönhetően teljesen beleolvadnak a háttérbe, és nem okoznak semmiféle zavart.
Az gyermekszobában vagy nappali szobában is remekül fognak mutatni.
Adjon magának mesebeli karácsonyt!
Az Emos karácsonyi dekorációk - gyertyatartók, függődíszek, füzérek, fák, kivetítők és figurák segítenek kényelmes és meghitt ünnepi hangulatot teremteni otthonában vagy egy varázslatos sarkot a kertben. A vásárlásról való döntéskor célszerű mérlegelni, hogy belső vagy külső térben tervezi-e elhelyezni őket. A kültéri dekorációk beltéri díszítésre is használhatók, és nagy részük egész évben használható. A legtöbb beltéri dekoráció elemmel működik, így nem kell aggódnia az akadályozó kábelek miatt. Az EMOS dekorációkkal egyszerűen tökéletes karácsonya lesz.
Hozd létre a megfelelő hangulatot!
Nem csak a karácsonyfa megvilágításához kínálunk LED-láncok széles választékát az EMOS márkanév alatt, amelyek alacsony energiafogyasztásukkal és hosszú élettartamukkal tűnnek ki. Választhat kizárólag beltéri (IP20), kültéri (IP44) vagy elemmel működő láncok közül, amelyek ideálisak olyan területek díszítéséhez, ahol nincs hozzáférése konnektorhoz. A LED-láncok négy termékcsaládja áll rendelkezésre, amelyek LED-méretben és -formában - NANO - DROP - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL különböznek egymástól. A megfelelő lánc kiválasztásának döntő szempontjai a hosszúság, a LED-ek száma és a fény színe.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | DCGW14 |
| Termékszám | 1550000128 |
| EAN | 8592920121948 |
| termék | füzér |
|---|---|
| fény színe | meleg fehér |
| méretek | 67 × 125 cm |
| funkció | világít |
| forma | csillagok |
| használat | beltéri |
|---|---|
| időzítő | nem |
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | AC (hálózati) adapter |
| LED-ek száma | 70 |
| LED-ek közötti távolság | nincs megadva |
| LED mérete | nincs megadva |
| tápvezeték hossza | 5 m |
| a fa magasságához | nincs megadva |
| kábel színe | nincs megadva |
| fogyasztás | 3,6 W |
| bemeneti feszültség | 230 V AC |
| kimeneti feszültség | 4,5 V DC |
| csatlakoztatási lehetőség | nem |
| védettség | IP20 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | nincs megadva |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |