LED karácsonyi fényfüzér – süni, 7,2 m, kültéri és beltéri, meleg fehér, programok, időzít
Bővített leírás
CLASSIC sünláncok
A CLASSIC karácsonyi sünláncok a legkézenfekvőbb választás a hangulatos hangulat megteremtéséhez a különböző ünnepi alkalmakkor. A karácsonyfa hagyományos díszítésére való használatuk mellett egy ajtókereten vagy tükörön is csodálatosan mutatnak. Körbetekerhetjük velük egy korlátot, gerendát, fatörzset stb. is. Az ilyen típusú láncok fényei sűrűbben vannak elhelyezve, intenzíven világítanak és luxus benyomást keltenek.
A CLASSIC sünláncok IP44 nedvességállóak, ezért minden belső és külső dekorációra alkalmasak. A standard fénysűrűségű klasszikus láncokkal kombinálva nagyon érdekes hatásokat érhetünk el az ünnepi dekorációk elkészítésekor.
CLASSIC láncok
A CLASSIC LED-láncok az EMOS-tól többféle formában - klasszikus láncok, klaszterek és cseppkövek - kaphatók. Elengedhetetlenek a megfelelő ünnepi hangulat megteremtéséhez. Remekül mutatnak egy hagyományos karácsonyfán, alkalmasak bútorok, korlátok, gerendák vagy belső ajtók díszítésére. Kültéren is használhatja őket bokrok, fák, pergolák, pavilonok stb. megvilágítására.
A láncok kiválasztott típusai 8-64 fénymóddal, villogó, fokozatos színváltással, animációval vagy távirányítóval rendelkeznek. Az időzítők praktikus modellek, amelyek rendszeres időközönként világíthatják meg a fát, és nem kell aggódnia a be- és kikapcsolás miatt. Hosszúságok és színek széles skálájából választhat, és hálózati és akkumulátorral működő modellek is kaphatók.
Hozd létre a megfelelő hangulatot!
Nem csak a karácsonyfa megvilágításához kínálunk LED-láncok széles választékát az EMOS márkanév alatt, amelyek alacsony energiafogyasztásukkal és hosszú élettartamukkal tűnnek ki. Választhat kizárólag beltéri (IP20), kültéri (IP44) vagy elemmel működő láncok közül, amelyek ideálisak olyan területek díszítéséhez, ahol nincs hozzáférése konnektorhoz. A LED-láncok négy termékcsaládja áll rendelkezésre, amelyek LED-méretben és -formában különböznek: NANO - DROP - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. A megfelelő lánc kiválasztásánál a hosszúság, a LED-ek száma és a fény színe a döntő szempont.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | D4BW08 |
| Termékszám | 1550040040 |
| EAN | 8592920121788 |
| termék | sündisznó |
|---|---|
| fény színe | meleg fehér |
| méretek | 7,2 m |
| funkció | 8 üzemmód (multifunkcionális) |
| forma | nincs megadva |
| használat | kültéri és beltéri |
|---|---|
| időzítő | igen |
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | AC (hálózati) adapter |
| LED-ek száma | 960 |
| LED-ek közötti távolság | nincs megadva |
| LED mérete | nincs megadva |
| tápvezeték hossza | 5 m |
| a fa magasságához | nincs megadva |
| kábel színe | fekete |
| fogyasztás | 8,4 W |
| bemeneti feszültség | 230 V AC |
| kimeneti feszültség | 31 V DC |
| csatlakoztatási lehetőség | nem |
| védettség | IP44 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | PVC |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |