LED karácsonyi fényfüzér – süni, 7,2 m, kültéri és beltéri, többszínű, program.
Bővített leírás
CLASSIC sünláncok
A CLASSIC karácsonyi sünláncok a legkézenfekvőbb választás a hangulatos hangulat megteremtéséhez a különböző ünnepi alkalmakkor. A karácsonyfa hagyományos díszítésére való használatuk mellett egy ajtókereten vagy tükörön is csodálatosan mutatnak. Könnyen körbetekerhetők egy korlát, gerenda, fatörzs stb. köré is. Az ilyen típusú láncokon a fények sűrűbben vannak elhelyezve, intenzíven ragyognak és pazar benyomást keltenek.
A klasszikus sünláncok nedvességállóak az IP44-es védelemnek köszönhetően, és alkalmasak minden belső és külső díszítésre. A klasszikus láncokkal kombinálva, standard fénysűrűségű fényekkel nagyon érdekes hatást érhetünk el az ünnepi dekorációk elkészítésekor.
CLASSIC láncok
A CLASSIC LED-láncok az EMOS-tól többféle formában - klasszikus láncok, klaszterek és cseppkövek - kaphatók. Elengedhetetlenek a megfelelő ünnepi hangulat megteremtéséhez. Remekül mutatnak egy hagyományos karácsonyfán, alkalmasak bútorok, korlátok, gerendák vagy ajtók díszítésére a belső térben. Használhatja őket kültéren is, ahol megvilágítják a bokrokat, fákat, pergolákat, pavilonokat stb.
A láncok kiválasztott típusai 8-64 fénymóddal, villogó, fokozatos színváltással, animációval vagy távirányítással rendelkeznek. Az időzítők praktikus modellek, amelyek rendszeres időközönként világíthatják meg a fát, és nem kell aggódnia a be- és kikapcsolás miatt. A hosszúságok és színek széles skálájából választhat, és mind tápegységgel, mind elemmel működő modellek is kaphatók.
Hozd létre a megfelelő hangulatot!
Nem csak a karácsonyfa megvilágításához kínálunk LED-láncok széles választékát az EMOS márkanév alatt, amelyek kiválóan alacsony energiafogyasztással és hosszú élettartammal rendelkeznek. Választhat kizárólag beltéri (IP20), kültéri (IP44) vagy elemmel működő láncok közül, amelyek ideálisak olyan területek díszítéséhez, ahol nincs hozzáférés konnektorhoz. A LED-láncok négy termékcsaládja áll rendelkezésre, amelyek LED-méretben és -formában különböznek: NANO - DROP - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. A megfelelő lánc kiválasztásánál a hosszúság, a LED-ek száma és a fény színe a döntő szempontok.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | D4BM05 |
| Termékszám | 1550044027 |
| EAN | 8592920121825 |
| termék | sündisznó |
|---|---|
| fény színe | multicolor |
| méretek | 7,2 m |
| funkció | 8 üzemmód (multifunkcionális) |
| forma | nincs megadva |
| használat | kültéri és beltéri |
|---|---|
| időzítő | nem |
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | AC (hálózati) adapter |
| LED-ek száma | 960 |
| LED-ek közötti távolság | nincs megadva |
| LED mérete | nincs megadva |
| tápvezeték hossza | 5 m |
| a fa magasságához | nincs megadva |
| kábel színe | fekete |
| fogyasztás | 8,4 W |
| bemeneti feszültség | 230 V AC |
| kimeneti feszültség | 31 V DC |
| csatlakoztatási lehetőség | nem |
| védettség | IP44 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | PVC |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |