LED kerti fali lámpa NIKA szürkületérzékelővel, 12 x 12 x 20 cm, 12,8 W, meleg fehér
Bővített leírás
Elegáns LED-világítás a modern kültérhez
A NIKA kerti lámpák sorozatában az elegáns design és a kiváló minőségű, melegfehér színű LED-világítás ötvöződik. Tökéletes kiegészítője bármely kültérnek. A precíz kivitelezésnek és a tartós anyagoknak köszönhetően bármilyen körülmények között megbízható teljesítményt nyújtanak. A NIKA sorozat különböző - falra és oszlopra szerelhető - lámpamodelleket kínál, köztük egy PIR érzékelős modellt is, így az Ön igényeinek és kertje stílusának megfelelő megoldást választhat.
Miért válassza a NIKA kerti lámpákat?
✔ Elegáns design a modern és a klasszikus kültérhez egyaránt
✔ Víz- és porálló (IP44) az egész éves használathoz
✔ Energiatakarékos és megbízható LED technológia
✔ Különböző változatok az egész térhez való illeszkedéshez
✔ Gyors és egyszerű telepítés bonyolult karbantartás nélkül
Egyszerű és biztonságos telepítés
Az EMOS kerti lámpacsaládot úgy tervezték, hogy a lehető leghatékonyabban telepíthető legyen. Javasoljuk, hogy gondosan és a mellékelt útmutatónak megfelelően járjon el.
A lámpatesteket megfelelő aljzatra kell szilárdan rögzíteni, és 230 VAC hálózati tápegységre kell csatlakoztatni, és minden vezetékezést megfelelően képzett személynek kell elvégeznie.
A telepítés során ügyeljen a csatlakozások megfelelő tömítésére a deklarált nedvesség- és porállóság (IP44) fenntartása érdekében. A megfelelő bekötés után a lámpatest azonnal használatra kész.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZGE044L |
| Termékszám | 1554112001 |
| EAN | 8592920143483 |
| fogyasztás | 12,8 W |
|---|---|
| szín | antracit |
| méretek | 120 × 120 × 200 mm |
| védettség | IP44 |
| táplálás | 230 V AC |
|---|---|
| anyag | alumínium |
| szürkület érzékelő | igen |
| fotovoltaikus cella | nem |
| beépített kapcsoló | nem |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| fényáram | 900 lm |
| PIR érzékelő | igen |
| PIR érzékelő hatótávolság | 8 m |
| színhőmérséklet | 3000 K |
| fényforrás | LED |
| foglalat | – |
| izzó mellékelve | – |
| kategória | CLASSIC |
| sorozat | NIKA |
| fény színe | Meleg fehér |
| színvisszaadási index (CRI) | > 80 |
| üzemi hőmérséklet tartomány | -20 ~ +40 °C |
| élettartam | 25 000 h |
| feszültség | 220-240 V~ |
| a diffúzor anyaga | műanyag |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| a felhasznált fényforrás energiaosztálya | G |