LED reflektor LORI fekete, kerek, 4,5W CCT
Bővített leírás
A LORI egy modern süllyesztett spotlámpa, amelyet alacsony, 4,5 W-os energiafogyasztás és 345 lumenes fényáram jellemez. A 110°-os széles sugárzási szögnek köszönhetően tökéletesen megvilágítja a kiválasztott helyszínt, kellemes 2700 vagy 4000 K színhőmérsékletű színnel. Robusztus felépítésének és 3 év garanciájának köszönhetően ideális választás olyan igényes belső terekbe, ahol a megbízhatóság, a dizájn és az energiahatékonyság a hangsúlyos. Ideális választás fürdőszobákba és más olyan helyiségekbe, ahol IP65 védelemre van szükség.
A LORI ideális választás mindazok számára, akik megbízható, energiatakarékos és formatervezett világítási megoldást keresnek nedves terekbe. Magas védelmi besorolásának köszönhetően ellenáll apornak és afröccsenő víznek, így tökéletes lámpatest fürdőszobákba, konyhákba vagy kereskedelmi helyiségekbe. A lámpatest kellemes, kiváló minőségű fényt biztosít, élethű színvisszaadással. A LORI klasszikus fehér és sima fekete változatban kapható, így könnyen illeszkedik bármilyen belső térbe és kiegészíti annak stílusát. Ráadásul a három év garanciával hosszú távú minőség és megbízhatóság biztosítékát kapja.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZV1164 |
| Termékszám | 1540117000 |
| EAN | 8592920139370 |
| elhelyezés | mennyezet |
|---|---|
| lámpatest típus | reflektor |
| összeszerelés módja | beépített |
| forma | kör |
| fény színe | # |
| fogyasztás | 4,5 W |
| védettség | IP65 |
| távvezérlő | nem |
| mozgásérzékelő | nem |
| tompító funkció | nem |
| méretek | 85 × 29 mm átmérővel |
|---|---|
| keret színe | fekete |
| fényáram | 345 lm |
| helyettesítő | 30 W |
| színhőmérséklet | 2 700/4 000 K |
| sorozat | – |
| feszültség | 220–240 V~ |
| sugárzási szög | 110° |
| rögzítő nyílás | 72 mm |
| fényforrás | LED |
| UGR< | nincs megadva |
| lámpatest | műanyag |
| élettartam | 30 000 óra |
| érzékelő hatótávolsága | nincs megadva |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra > 80 |
| a diffúzor anyaga | műanyag (PC) |
| áramforrás kimeneti áramerősség | nincs megadva |
| kategória | PROFI |
| támogatott OS | – |
| flicker-free | igen |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| jelátviteli frekvencia | – |
| LGP anyag | nincs megadva |
| áramerősség | 36 mA |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | nem |
| fényhasznosítás | 77 lm/W |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | nem |
| egyéb funkciók | – |
| diffúzor típusa | tejfehér |
| teljesítménytényező | > 0,5 |
| alkalmazási nyelvek | – |
| a csomag tartalma | – |
| a fürdőszobába | igen |
| be a konyhába | igen |
| a nappaliba, a hálószobába és a gyerekszobába | igen |
| a folyosóra és a lépcsőn | igen |
| a műhelybe és a garázsba | nem |
| a kertre és az erkélyre | igen |
| hivatalba | nem |
| garancia-időszak | 3 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |