LED temetői mécses, 12,5 cm, 2x C, kültéri és beltéri, vintage, időzítő
Javasolt termékek
Bővített leírás
Fehér temetői gyertya
A lélek évszakában meggyújtott gyertya a szeretet, a tisztelet jele, és az elhunyt halhatatlan emlékét jelképezi. Temetőlátogatáskor és sírdíszítéskor használhat fehér LED-es temetői gyertyát, amelynek lángját még a legerősebb szél sem fújja ki. A design minősége és a pislákoló meleg fehér fény(vintage) miatt megkülönböztethetetlen a hagyományos viaszos változattól. Ettől eltérően azonban többszörösen tovább világít, köszönhetően a C elemeknek és az időzítő funkciónak, amely minden nap az Ön által megadott időpontban 6 órán át ismétli, majd 18 órára kikapcsol. A gyertya így napközben energiát takarít meg, és csak éjszaka gyullad meg, ha szükséges. Ráadásul nem áll fenn a hagyományos viaszgyertyáknál a nem kívánt tűzesetek kockázata - ezt a LED-es változatot bármilyen helyre, például egy temetői koszorú mellé, gond nélkül elhelyezheti.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | DCCV21 |
| Termékszám | 1550001024 |
| EAN | 8592920099094 |
| termék | temető mécses |
|---|---|
| fény színe | vintage |
| használat | kültéri és beltéri |
| méretek | 7 × 12,5 cm |
| időzítő | igen |
|---|---|
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | elem 2× C (nem a csomag része) |
| fényforrás | LED |
| LED-ek száma | 1 |
| tápvezeték hossza | nincs megadva |
| kábel színe | nincs megadva |
| fogyasztás | 0,06 W |
| bemeneti feszültség | nincs megadva |
| kimeneti feszültség | 3 V DC |
| védettség | IP44 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | műanyag |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
Termék értékelése , 100%, 10 / 10
(100%)-
100%LefordítvaVladimírMegrendelt 2026. ápr. 4.Rendben
-
90%LefordítvaJaromírMegrendelt 2026. febr. 22.elégedettség
-
100%LefordítvapathatiqueMegrendelt 2025. dec. 22.
-
100%LefordítvaDeziderMegrendelt 2025. nov. 15.Eddig a gyertya úgy működik, ahogy kell. Időzítő. Szép sárga fényt imitáló flamingó.
-
100%LefordítvaLenkaMegrendelt 2025. okt. 26.Eddig minden úgy működik, ahogy kell. Nagyszerű, hogy kültéri és időzítővel rendelkezik. Ajánlom
-
100%JanikaMegrendelt 2025. okt. 16.Kitűnő termék, gyors szállítással!
-
100%LefordítvaJanaMegrendelt 2025. szept. 28.
-
100%Horváth JózsefnéMegrendelt 2025. szept. 16.Köszönöm minden rendben van a mécses müködik.A szállítás nagyon gyorsan megérkezett.
-
40%LefordítvaZdeněk K.Megrendelt 2025. aug. 20.Ez a második gyertya, amit vásároltam, az első csak 6 hónapig tartott (még mindig fontolgatom a reklamációt - de tekintettel a vásárlás költségeire és a reklamáció költségére és elismerésére ...). Szóval majd meglátjuk.
-
100%LefordítvaVokahMegrendelt 2025. jún. 8.Szuperül működik, ahogy kell... 👌
-
90%Dr. Szép EndreMegrendelt 2025. ápr. 20.Kiváló minőség, kiváló kszolgálás!
-
100%LefordítvaMichalMegrendelt 2025. márc. 16.Funkcionális , jó
-
100%LefordítvaOboMegrendelt 2024. nov. 24.Minden rendben
-
100%LefordítvaLubošMegrendelt 2024. szept. 4.
-
100%LefordítvaNévtelenMegrendelt 2024. febr. 25.alacsony fogyasztás, jól néz ki, elégedettség
-
100%LefordítvaDavidMegrendelt 2024. febr. 25.Minőség.
-
100%LefordítvaVladimírMegrendelt 2023. nov. 6.Minőségi kivitelezés, tökéletesen működik
-
100%Miskolczi EleknéMegrendelt 2023. okt. 26.Örülök, hogy kültérre megfelelő, biztonságos.
-
100%LefordítvaDominikMegrendelt 2023. okt. 22.Elégedettség
-
100%LefordítvaVáclavMegrendelt 2023. szept. 29.
-
100%LefordítvaVladimírMegrendelt 2023. szept. 22.Nagyon jó termék, elégedett vagyok.
-
100%LefordítvaJaroslavMegrendelt 2023. szept. 7.
-
100%LefordítvaVáclav DvořákMegrendelt 2023. szept. 4.
-
100%LefordítvaDanaMegrendelt 2023. aug. 27.
-
100%LefordítvaVladimirMegrendelt 2023. jan. 18.nem hibás
-
100%LefordítvaIvanaMegrendelt 2023. jan. 11.A gyertya nagyon szépen világít. Tetszik az időzítő funkció. Eddig nagyon elégedett.
-
100%LefordítvaVěraMegrendelt 2022. dec. 18.Elégedett vagyok, köszönhetően a napközbeni kikapcsolásnak, hosszú akkumulátor-élettartamnak, az egész ünnepek alatt világít.
-
100%LefordítvaNévtelenMegrendelt 2022. okt. 28.
-
100%LefordítvaPavel HladíkMegrendelt 2022. okt. 27.Minőségi kivitelezés, kiváló nedvesség elleni tömítés, kellemes sárgás fény, amely valódi lángot imitál.
-
100%LefordítvaesMegrendelt 2022. okt. 2.Kiváló termék, funkcionális, hosszú élettartamú megvilágítás.
-
100%LefordítvaHaluzaMegrendelt 2022. júl. 24.
-
100%LefordítvaNévtelenMegrendelt 2022. máj. 2.
Letölthető dokumentumok
GYIK – gyakori kérdések
A gyertya folyamatos üzemben több mint 14 napig bírja.
OFF - Kézi kikapcsolás.
TIMER - A gyertya minden nap 6 órán át világít, majd 18 órán át automatikusan kikapcsol.
ON - Kézi bekapcsolás. A gyertya folyamatosan ég.
Az izzók csak a 230V-os hálózatra csatlakoztatott gyertyatartókban cserélhetők.
A csomag mindig 1 tartalék izzót tartalmaz.
Az ezekben a gyertyatartókban használt izzó E10 / 48V / 3W.
Ez a következő gyertyatartókra vonatkozik: DCAZ01 és DCAZ02
.LED temetői mécses, 12,5 cm, 2x C, kültéri és beltéri, vintage, időzítő
Fő linkek
- Akciók
- Szállítási információk
- INFOCENTRUM
- KAPCSOLATOK
Információ
- Rólunk
- Katalógus
- Compliance commitment
Minden a vásárlásról
- Adatvédelem
- Általános Szerződési Feltételek
Több
- Cookies
- Letöltőközpont