Vezeték nélküli csengő P5705
Javasolt termékek
Bővített leírás
Egy vezeték nélküli csengő, amelyre bármikor számíthat
Az EMOS P5705 ajtócsengő ideális választás mindazok számára, akik egyszerű, de megbízható megoldást keresnek. Csatlakoztassa a főegységet közvetlenül a fali aljzatba, és élvezze a kényelmet anélkül, hogy az elemekkel vagy a bonyolult beállítással kellene törődnie. A tartozék egy vezeték nélküli, vízálló gomb, amelyet bárhová elhelyezhet, ahol csak szüksége van rá - a bejáratnál, a kapunál és a kerítésen.
Nem marad le egyetlen látogatóról sem
Az akár 75 dB hangerejű fény és hangjelzésnek köszönhetően biztos lehet benne, hogy nem marad le egyetlen látogatóról sem. Ráadásul kiválaszthatja, hogy hangot, fényt vagy mindkettőt szeretné.
Egy időjárásálló csengőgomb
A vezeték nélküli nyomógomb bírja az esőt és a havat is. Megbízhatóan működik kültéren, és teljes szabadságot biztosít az elhelyezésben.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | P5705 |
| Termékszám | 3402005000 |
| EAN | 8595025363589 |
| a főegység tápellátása | 230 V AC |
|---|---|
| a gomb tápellátása | 1× 3 V CR2032 (tartozék) |
| hatótávolság | 60 m |
| speciális funkciók | nem |
| optikai jelzés a nyomógombon | igen |
|---|---|
| optikai jelzés a csengőn | igen |
| másik gomb hozzáadásának opciója | igen, max. 8 |
| tartalék (pót) nyomógomb | P5723T |
| hangerőszabályzó | nem |
| maximális csengetési hangerő | 75 dB |
| dallamok száma | 1 |
| a vevők száma a csomagolásban | 1 db |
| a nyomógombok száma a csomagolásban | 1 db |
| szín | fehér |
| párosítási módszer | automatikus párosítás–self-learning |
| vízálló gomb | IP44 |
| jelátviteli módszer | vezeték nélküli csengő |
| jelátviteli frekvencia | 433 MHz |
| értékesítési csomagolás | 1 db, bliszter |
| csengő méretek | 73 × 65 × 120 mm |
| nyomógomb méretek | 23 × 93 × 34 mm |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | nem |
| hangkommunikáció | nem |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | nem |
| alkalmazási nyelvek | – |
| szerelési anyag | – |
| egyéb funkciók | – |
| sorozat | – |
Termék értékelése , 100%, 10 / 10
(100%)-
100%LefordítvaJaroslavMegrendelt 2025. aug. 1.
-
100%LefordítvaTomášMegrendelt 2025. ápr. 12.Jó ár-érték arány.
-
100%LefordítvaMildaMegrendelt 2025. ápr. 6.Elégedett vagyok. A szállítás sebessége tökéletes volt.
-
100%LefordítvaservisMegrendelt 2025. márc. 23.
-
100%LefordítvaJan SýkoraMegrendelt 2024. dec. 15.Gyors és megbízható.
-
100%P. DóraMegrendelt 2024. júl. 29.Könnyen felszerelhető, jól működik.
-
100%LefordítvaMilušeMegrendelt 2024. máj. 4.Minden tökéletes rendben , 👌
-
100%LefordítvaFrantišekMegrendelt 2024. ápr. 24.Abszolút.elégedettség tökéletes üzlet 👍👍👍👍
-
100%LefordítvaPetrMegrendelt 2024. ápr. 4.Ez a második azonos csengő, amit vettem, elégedett vagyok velük, de a gombot legalább részben le kell fedni az esőtől, ha egyszer bejut a víz, akkor vége. Én mindig leragasztom a tetejét vinilszalaggal. Előnye, hogy nem kell elem az állomáshoz. Jó ár-teljesítmény arány
-
100%LefordítvaHonzaMegrendelt 2024. márc. 24.100%
-
100%LefordítvaMirekMegrendelt 2024. jan. 24.Sok zene nem sok pénzért. Köszönöm.
-
50%LefordítvaKarelMegrendelt 2023. nov. 11.Már az utasítás nyitó mondata is zavaros, idézem: "csavarja ki a gomb alján lévő csavart egy megfelelő csavarhúzóval". Tájékoztatásul közlöm, hogy nincs csavar. Na és akkor mi van? Lehetőleg egy konzervnyitó! A csavart egy műanyag nyelvvel helyettesítetted, ami teljes képtelenség. Néhány fagyos nap után nem lesz eltávolítható, a műanyag öregszik, megkeményedik. Javaslom, hogy térj vissza a bevált technológiához. Nem kérek díjat ezért a fejlesztésért, ingyen van, a cégük támogatója vagyok, KarelVisszajelzés az áruházról
Jó napot,
Köszönjük visszajelzését, melyet továbbítottunk a termékosztály felé.
-
90%LefordítvaJanaMegrendelt 2023. szept. 10.
-
90%LefordítvaJosefMegrendelt 2023. aug. 12.Jó termék
-
80%LefordítvaLubomirMegrendelt 2023. jún. 22.Elégedettség, eddig minden úgy működik, ahogy kell.
-
100%LefordítvaVladimír MajtánMegrendelt 2023. máj. 23.Elégedettség
-
100%LefordítvaLeopoldMegrendelt 2023. máj. 14.Úgy működik, ahogy kell tökéletesen
-
100%LefordítvaMichalMegrendelt 2023. márc. 26.Minőségi termék, a szállítás gyorsasága, a kommunikáció a boltban nagyszerű
-
100%LefordítvaNévtelenMegrendelt 2023. márc. 15.Kiváló, nem probléma.
-
100%LefordítvaZbyněkMegrendelt 2023. febr. 1.Tökéletesen és hangosan működik
-
100%LefordítvaLukáš TothMegrendelt 2022. szept. 22.Tökéletes
-
100%LefordítvaMarie KopeckáMegrendelt 2021. ápr. 27.Helló, teljesen elégedett vagyok mind a vásárlással, mind a termékkel, amely 100% -ban kiszolgál engem, köszönöm.
Letölthető dokumentumok
GYIK – gyakori kérdések
A vételi egység csak teljes készletben, gombbal együtt vásárolható meg. Egy új vevőegység párosítható a jelenleg használt gombhoz.
A részletes eljárás az útmutató részben található: Kezdő lépések
A gombok LED villog, amikor csörögnek.
Nincs állandó háttérvilágításuk.
A gomb elektromágneses modulátalakító technológiát használ a gomb belsejében lévő energia kinyerésére, ahol a modul átalakítja a nyomási energiát elektromos energiává. Minden vezeték nélküli csengőnél a gomb és a vevő (csengő) közötti jelet rádióhullámok továbbítják. A csengetéshez szükséges elektromos energia elektromágneses indukcióval keletkezik a gomb megnyomásakor.
A gomb megnyomása elegendő energiát termel ahhoz, hogy jelet küldjön a csengőnek.
Vezeték nélküli csengő P5705
Fő linkek
- Akciók
- Szállítási információk
- INFOCENTRUM
- KAPCSOLATOK
Információ
- Rólunk
- Katalógus
- Compliance commitment
Minden a vásárlásról
- Adatvédelem
- Általános Szerződési Feltételek
Több
- Cookies
- Letöltőközpont