Vezeték nélküli csengő P5728, 3x AAA
Válassza ki a típusát
a vevők száma a csomagolásban
a nyomógombok száma a csomagolásban
szín
Raktáron
2026. máj. 28. Nálad
5 432 Ft
20% kedvezmény
Írja be a kódot a kosárba: HETVEGE20
6 790
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Javasolt termékek
Termék csúszka átugrása
2 792 Ft
a kóddal:
HETVEGE20
3 490
Ft
Raktáron
2 396 Ft
a kóddal:
HETVEGE20
2 995
Ft
Raktáron
7 592 Ft
a kóddal:
HETVEGE20
9 490
Ft
Raktáron
1 912 Ft
a kóddal:
HETVEGE20
2 390
Ft
Raktáron
Leírás
Paraméterek
Termék értékelése
36 értékelések
Letölthető dokumentumok
GYIK – gyakori kérdések
Termék leírás
Megbízható ajtócsengő házakhoz, lakásokhoz és irodákhoz. Kényelmes, vezeték nélküli kialakítás.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | P5728 |
| Termékszám | 3402043000 |
| EAN | 8592920080382 |
| a főegység tápellátása | 3× 1,5 V AAA (nem tartozék) |
|---|---|
| a gomb tápellátása | 1× 12 V A23 (tartozék) |
| hatótávolság | 180 m |
| speciális funkciók | nem |
| optikai jelzés a nyomógombon | igen |
|---|---|
| optikai jelzés a csengőn | igen |
| másik gomb hozzáadásának opciója | igen, max. 6 |
| tartalék (pót) nyomógomb | P5728T |
| hangerőszabályzó | igen, 5 szint |
| maximális csengetési hangerő | 90 dB |
| dallamok száma | 52 |
| a vevők száma a csomagolásban | 1 db |
| a nyomógombok száma a csomagolásban | 1 db |
| szín | fekete |
| párosítási módszer | automatikus párosítás–self-learning |
| vízálló gomb | IP56 |
| jelátviteli módszer | vezeték nélküli csengő |
| jelátviteli frekvencia | 433 MHz |
| értékesítési csomagolás | 1 db, bliszter |
| csengő méretek | 26 × 81 × 81 mm |
| nyomógomb méretek | 19 × 42 × 72 mm |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | nem |
| hangkommunikáció | nem |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | nem |
| alkalmazási nyelvek | – |
| szerelési anyag | – |
| egyéb funkciók | – |
| sorozat | – |
Termék értékelése , 100%, 10 / 10
(100%)-
90%LefordítvaPetrMegrendelt 2026. máj. 4.+ Több falon és a padlón keresztül is megbízhatóan működik – a csengő az emeleten van elhelyezve. - A csengő felszerelése kissé kényelmetlen – két rögzítőfurat található az oldalain, ami két csavart igényel, meghatározott távolságra egymástól. Elég lenne egy furat a felső rész közepén.
-
20%LefordítvaMarekMegrendelt 2026. ápr. 29.A csengő ugyan cseng, de ahhoz, hogy működjön, 15 méteres távolságból az ablakon kívül kell lennie. Az épületen belül sajnos már nincs vétele. Szóval szerintem ne vegyétek meg.
-
100%LefordítvaAntonínMegrendelt 2026. ápr. 7.Úgy működik, ahogy kell, az egyszerűségben rejlik a szépség, ajánlom, köszönöm.
-
100%LefordítvaJozefMegrendelt 2026. márc. 6.Elégedettség
-
100%IldikóMegrendelt 2026. febr. 4.Szuper termék,egy minimális negatìvum, hogy a csengő nyomógombos rögzìtése gyenge volt a rajta lévő ragasztó lappal,ìgy csavarral oldottuk meg.
-
100%LefordítvaJanMegrendelt 2026. jan. 11.Teljes elégedettség, kiváló minőség, hangos, jól látható, nagy hangválaszték
-
100%LefordítvaHelenMegrendelt 2025. nov. 14.Elégedett vagyok
-
100%LefordítvaMartinMegrendelt 2025. nov. 12.Könnyű beállítás és telepítés, úgy működik, ahogy kell.
-
100%LefordítvaJozefMegrendelt 2025. szept. 19.
-
100%LefordítvaJanaMegrendelt 2025. aug. 29.Gyors szállítás, eddig elégedettek vagyunk a csengővel.
-
100%LefordítvaKarelMegrendelt 2025. aug. 23.Kiváló termék, széleskörű felhasználási lehetőségekkel.
-
100%Vass ZoltánMegrendelt 2025. aug. 3.A termék kiváló, óriási felhőszakadást követően is jól teljesít.
-
100%LefordítvaLiborMegrendelt 2025. ápr. 28.A csengőt a vezeték nélküli riasztó alkalmazásban 2 helyről használtam. Különösen tetszik a gombkapcsolat a + pólus feszültséggel történő aktiválásával. A -pólusú aktiválással rendelkező rendszereket el kellett vetnem. Az adás kb. 0,3 mp késleltetést mutat, de ezzel lehet dolgozni. A dallamok természetesen kihasználatlanul maradtak.
-
100%LefordítvajankaMegrendelt 2024. okt. 30.Minden rendben volt, nagyra értékelem a rövid szállítási időt.
-
100%Dóra KrisztiánMegrendelt 2024. okt. 26.
-
100%LefordítvaMartinMegrendelt 2024. okt. 13.Nagyszerűen működik
-
100%LefordítvaEmilMegrendelt 2024. aug. 18.Elégedett vagyok a kapucsengővel egy új akkumulátorral, amelynek hatótávolsága akár 500m is lehet. az ár jó
-
100%GáborMegrendelt 2024. júl. 23.Kiválóan működik ! Örülök, hogy ezt választottam !
-
80%EmpoMegrendelt 2024. máj. 30.Elégedett vagyok a vezeték nélküli csengővel, nálam át kellet állítani a frekvenciát, valami zavarta, de azóta jól működik! Sok csengő dallam, nagyon jó!
-
100%LefordítvaVáclavMegrendelt 2024. máj. 24.Nagyon jó csengő nagyszerű áron. Szép csengőhangok és nagyon jó jeltartomány. Nagyon elégedett.
-
100%LefordítvaPeterMegrendelt 2024. máj. 12.Szuper üzlet 👍😉
-
100%LefordítvaPetrMegrendelt 2024. márc. 16.Elégedettség, úgy működik, ahogy kell.
-
80%LefordítvaFrenkMegrendelt 2024. márc. 3.Rendkívül elégedett vagyok ezzel a termékkel , kivéve egy apró részletet és azt a tényt, hogy a megadott tartomány 100-180m és a valóság 40m nyílt térben.
-
100%LefordítvaRomanMegrendelt 2023. dec. 19.Minden úgy van, ahogy kell, meglepett minket a rendelés feldolgozásának és a szállításnak a gyorsasága, általános elégedettség, ajánlom a terméket.
-
100%LefordítvaZbyněkMegrendelt 2023. nov. 23.Teljesen működőképes
-
100%LefordítvaNévtelenMegrendelt 2023. aug. 25.szuperharang - Van egy házam 50 m-re a kerítéstől, és a csengő csak az egyik legközelebbi szobában működik, a 180 m-es hatótávolság valószínűleg csak a szabadban van. - túlzásba vitték a csengések számát :) 52 van belőle, nem tudtunk választani, végül maradtunk a klasszikus gongnál
-
100%Jelenfi IstvánMegrendelt 2023. máj. 31.Meg vagyok elégedve a vásárolt vezetéknélküli csengővel. Jó anyagminőségű és könnyű szerelhetőségű. Tartja a leírásban szereplő 180 m-es hatótávot még egy teljes lakóház leárnyékolása esetén is.
-
100%LefordítvaDavid KahánekMegrendelt 2023. máj. 21.Jól működik. Talán túl sok hang közül lehet választani 😊
-
100%LefordítvazdenoMegrendelt 2023. máj. 3.megfelel annak, amit rendeltem, így elégedett
-
100%LefordítvaNMegrendelt 2023. márc. 17.top
-
90%LefordítvaNévtelenMegrendelt 2022. aug. 22.
-
100%LefordítvaMiloslavMegrendelt 2022. márc. 15.Könnyen rögzíthető, a csengőgombot nem láttam az egyik és a másik oldalon, így nem tudom megítélni, hogy mennyire működik. Az mr elégedettségére a gyors szállítás a lényeg.
-
100%LefordítvaFrantaMegrendelt 2022. márc. 8.Minden úgy működik, ahogyan kell.
-
100%LefordítvaBranislavMegrendelt 2022. márc. 3.Elegáns csengő. Kár, hogy nem lehet még magasabbra állítani a hangerőt. De én elégedett vagyok.
-
100%LefordítvaMichaelaMegrendelt 2022. febr. 17.Elégedettség
-
90%LefordítvaMarieMegrendelt 2022. jan. 19.Szilárd, elégedett, csak a miénket nehezebb a tányéron tartani (kilóg) - ezt kétoldalas ragasztószalaggal oldottuk meg.
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
GYIK – gyakori kérdések
A gomb és a csengő akkumulátorának élettartama 8 és 12 hónap között van.
Ez nedvességprobléma lehet - javasoljuk a gomb eltávolítását. Alternatív megoldásként nyissa ki a gombot, és kezelje a vevőt kontaktolajjal.
P5760, P5763, P5750.
A csengők a gombbal való párosítással létrehozzák saját kommunikációs kódjukat. Így nem zavarják egymást. Elméletileg ez lehetséges lehet valamilyen interferencia esetén - ha ez a ritka eset bekövetkezik, törölni kell a gomb memóriáját, és újra párosítani kell a csengővel. A párosítás minden egyes alkalommal más kommunikációs kódot generál és tárol a memóriában. Az eljárást az utasítások tartalmazzák.
Maximum 0,5W.
A kínálatunkban szereplő összes harang több vevőkészülékkel is párosítható. Egyszerre fognak csörögni.
Általában mínusz 20 és plusz 40 Celsius-fok között adják meg.
Sajnos a csengők és a gombok nem kombinálhatók szabadon.
Műanyagból készültek.
1. Használjon megfelelő elemeket (alkáli), KO polaritás, / 2. a gomb és a vevőegység közötti akadályok ( vas és beton jelentősen lerövidítik a távolságot / 3. ne helyezze a gombot fémszerkezetekre.
Végtelen számú ilyen vevőegység csatlakoztatható egy készülékhez. Amikor a csengőn lévő gombot megnyomják, a jel az összes telepített vevőegységen keresztül továbbítja a jelet magához a csengőhöz. Ezáltal egy végtelen hatótávolságú csengő jön létre.
Javasoljuk, hogy cserélje ki az elemeket, és ne helyezze fémre. Sajnos a fagy csökkenti az akkumulátor élettartamát.
A gombok általában IP44-es, azaz fröccsenésállóak.
A gombok LED villog, amikor csörögnek.
Nincs állandó háttérvilágításuk.
Igen, van memóriájuk, automatikusan párosodnak.
A vevőkészülékeket különböző helyiségekben helyezheti el, ahol szeretné, vagy ahol hallania kell, hogy valaki csönget. Egyszerre fognak csörögni.
Öntanuló funkció - a csengő (vevő) képes saját párosítási kódot generálni, amelyet a gomb (adó) fogad és tárol a memóriájában. A készlet így további adókkal bővíthető. Ennek az "öntanuló" funkciónak köszönhetően a szomszédos harangokat sem érinti.
A gomb elektromágneses modulátalakító technológiát használ a gomb belsejében lévő energia kinyerésére, ahol a modul átalakítja a nyomási energiát elektromos energiává. Minden vezeték nélküli csengőnél a gomb és a vevő (csengő) közötti jelet rádióhullámok továbbítják. A csengetéshez szükséges elektromos energia elektromágneses indukcióval keletkezik a gomb megnyomásakor.
A gomb megnyomása elegendő energiát termel ahhoz, hogy jelet küldjön a csengőnek.
A vezeték nélküli kapucsengők szakaszban szűrje a paraméterek szerint ( bekapcsológomb-nincs áram / vevők száma a csomagban-2db).
Vezeték nélküli csengő P5728, 3x AAA
1/19
Vezeték nélküli csengő P5728, 3x AAA
Fő linkek
- Akciók
- Szállítási információk
- INFOCENTRUM
- KAPCSOLATOK
Információ
- Rólunk
- Katalógus
- Compliance commitment
Minden a vásárlásról
- Adatvédelem
- Általános Szerződési Feltételek
Több
- Cookies
- Letöltőközpont
Segíthetünk?