Vezeték nélküli csengő P5760N, ismétlési funkció
Termék leírás
Megbízható csengő repeater funkcióval és USB-kimenettel, amely nemcsak házban és lakásban, hanem irodában is kiválóan használható. A csengő rendkívüli előnye a vezeték nélküli kivitele.
Termék előnyök
Repeater funkció – meghosszabbítható a nyomógomb hatótávja plusz néhány száz méterrel. USB-kimenet – az 5 V-os berendezések töltését teszi lehetővé kompatibilis USB-kábellel.
Bővített leírás
Okos vezeték nélküli kapucsengő ismétlő funkcióval és USB-C kimenettel
A megbízható kapucsengő új generációja, amely a kényelemben, a teljesítményben és a praktikumban gondolkodik. Tökéletes választás azok számára, akik magas megbízhatósággal, praktikus funkciókkal és elegáns dizájnnal rendelkező modern kapucsengőt keresnek. Ideális nemcsak otthonokba, hanem vállalkozásokba, intézményekbe és igényesebb környezetbe is.
Vezeték nélküli ajtócsengő töltési funkcióval
Ez az elegáns ajtócsengő nemcsak minden csengetés megbízható kézbesítését biztosítja, hanem egyszerű megoldást kínál eszközeinek áramellátására is. Az akár 20W-os USB-C PD kimenettel rendelkező készülék gyorsan és biztonságosan töltheti mobiltelefonját, táblagépét vagy más kisebb elektronikus eszközeit - közvetlenül a csengőjéről.
Maximalizálja a hatótávolságot
A beépített ismétlő funkciónak köszönhetően ez a kapucsengő nemcsak vevőként, hanem jelerősítőként is működik, ami jelentősen, akár több száz méterre is kiterjeszti a gomb hatótávolságát. Ideális megoldás nagyobb házakhoz, üzlethelyiségekhez vagy zord terepviszonyokkal rendelkező helyekre.
Vezeték nélküli szabadság és egyszerű telepítés
A kapucsengő gomb elemmel működik és IP44 vízálló, így a zord időjárás viszontagságait is kibírja. A 433 MHz-es vezeték nélküli pontosság akár 180 méterig is stabil kapcsolatot biztosít, kábelhúzás nélkül.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | P5760N |
| Termékszám | 3402060011 |
| EAN | 8592920140932 |
| a főegység tápellátása | 230 V AC |
|---|---|
| a gomb tápellátása | 1× 3 V CR2032 (tartozék) |
| hatótávolság | 180 m |
| speciális funkciók | USB–C -port – PD 20W, ismétlési funkció – lehetővé teszi a gomb hatótávolságának kibővítését több száz méterrel |
| optikai jelzés a nyomógombon | igen |
|---|---|
| optikai jelzés a csengőn | igen |
| másik gomb hozzáadásának opciója | igen, max. 8 |
| tartalék (pót) nyomógomb | P5760T |
| hangerőszabályzó | igen, 5 szint |
| maximális csengetési hangerő | 85 dB |
| dallamok száma | 16 |
| a vevők száma a csomagolásban | 1 db |
| a nyomógombok száma a csomagolásban | 1 db |
| szín | ezüst |
| párosítási módszer | automatikus párosítás–self-learning |
| vízálló gomb | IP44 |
| jelátviteli módszer | vezeték nélküli csengő |
| jelátviteli frekvencia | 433 MHz |
| értékesítési csomagolás | 1 db, bliszter |
| csengő méretek | 66 × 63 × 110 mm |
| nyomógomb méretek | 16 × 101 × 39 mm |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | nem |
| hangkommunikáció | nem |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | nem |
| alkalmazási nyelvek | – |
| szerelési anyag | – |
| egyéb funkciók | – |
| sorozat | – |