Vezeték nélküli otthoni audio kapucsengő készlet H1087, 1 résztvevő
Bővített leírás
Audiofon egyszerű telepítéssel és megbízható működéssel
Élvezze a kényelmes kommunikációt és az ajtók vagy kapuk távoli nyitásának lehetőségét - csak csatlakoztassa a modult az elektronikus zárhoz (a zár nem tartozék). A modul tartalmaz egy praktikus kilépőgombot is. A vízálló kültéri egység akár 150 m-es hatótávolságot biztosít, így mindig számíthat rá. Ezen kívül a rendszer bővíthető 1 kültéri és 2 beltéri egységgel.
A kültéri és a beltéri egységet egyaránt 2.000 mAh-s újratölthető akkumulátorral (2 db mellékelve) látja el . Van egy alacsony töltöttségi szint jelző és egy praktikus USB-C töltőkábel, amely szintén a csomag részét képezi. A telepítés a lehető legegyszerűbb - csak csatlakoztassa és kezdje el használni.
Kényelmes kommunikáció az egész házban
A hangtelefon egységek megbízható 433 MHz frekvencián kommunikálnak egymással, és akár 150 m távolságban is működnek, így nagyobb házakban vagy kertekben is használhatóak. A teljes készletet rugalmasan bővítheti akár 2 beltéri és 1 kültéri egység hozzáadásával, hogy a rendszert minden egyes otthonra testre szabhassa.
Távoli modul
A modul, amely az audiotelefon-készletünk része, csatlakozik egy elektronikus zárhoz - pl. a C0030-as modellhez, amelyet honlapunkon talál -, így kényelmesen távolról nyithatja az ajtót. A modul tartalmaz egy kilépőgombot is, amellyel könnyen feloldhatja a kapu vagy az ajtó zárását, amikor távozik. Ezzel az audiotelefon-készlettel az otthonába való belépés vezérlése gyors, biztonságos és kényelmes lesz.
Mihelyt az akkumulátor feltöltésére van szükség, a fényjelzés a beltéri és a kültéri egységen egyaránt lassan villogni kezd. Így mindig pontosan tudni fogja, hogy mikor kell újratölteni - nincsenek kellemetlen meglepetések, csak egy megbízható és kész rendszer.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | H1087 |
| Termékszám | 3010000293 |
| EAN | 8592920147108 |
| termék | kaputelefon készlet |
|---|---|
| a nyomógombok és a beltéri egységek száma | 1 |
| fülhallgatók száma | – |
| zár és kapunyitó vezérlése | csak ajtózár |
| táplálás | Li-Ion akkumulátor 3,7 V/2 2200 mAh |
| az ajtópanel anyaga | műanyag |
| a csomagolás része | – |
| szerelés | falra + állványra |
| dallamok száma | 8 |
|---|---|
| javasolt kábelezés | vezeték nélküli |
| vezetékek száma (képernyő / zár / kapu) | – |
| szín | fehér |
| a fülhallgató anyaga | műanyag |
| hely a névcímkéknek | igen |
| hangerőszabályzó | igen |
| tartozék tápegység | igen |
| az ajtóállomás mérete | 160 × 60 × 50 mm |
| a fülhallgató mérete | 155 × 56 × 36 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |
| háttérvilágítású kijelző | nem |