EMOS Akkumulátoros LED lámpa 700lm
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Javasolt termékek
Leírás
Paraméterek
Termék értékelése
8 értékelések
Letölthető dokumentumok
Bővített leírás
Megbízható zseblámpa mindenkinek
Praktikus zseblámpát keres, amelyre mindig számíthat? A 700 lm fényáramával és az akár 370 méteres hatótávolságával a P2315 minden helyzetben optimális világítást biztosít.
Egy zseblámpa, amely nem okoz csalódást
A P2315 a legigényesebb felhasználók számára is kínál funkciókat. Az akkumulátor-jelző, a powerbank funkció, a különálló gombok és a állvány, amelyen állhat, ideális társsá teszik horgászok, vadászok vagy a faházban.
COB LED pirosan és fehéren is világít - a piros fény figyelmeztető funkciót lát el olyan közúti helyzetekben, amikor maximális helyzetfelismerést szeretne biztosítani.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | P2315 |
| Termékszám | 1450000480 |
| EAN | 8592920140567 |
| táplálás | Li-Ion akupack |
|---|---|
| max. világítási távolság | 370 m |
| maximális fényárama | 700 lm |
| elem a csomag része | igen |
|---|---|
| akkumulátor típusa | 3 600 mAh/3,7 V |
| tölthető | igen |
| fókusz | nem |
| vízálló | igen (IP43) |
| anyag | ABS műanyag + gumi |
| világítási idő | 4–11 óra |
| üzemidő részletezés | LED + COB LED – 3 óra, LED 100 % – 4 óra, LED 50 % – 5 óra, LED 25 % – 11 óra, COB LED 25 % – 40 óra, COB LED 50 % – 20 óra, COB LED 100 % – 9 óra |
| feltöltési idő | 4 óra |
| ütésállóság | igen |
| szín | zöld-fekete |
| fényáram | LED + COB LED – 700 lm, LED 100 % – 600 lm, LED 50 % – 300 lm, LED 25 % – 150 lm, COB LED 25 % – 30 lm, COB LED 50 % – 60 lm, COB LED 100 % – 120 lm |
| fényforrás | LED + COB LED (fehér, piros) |
| világítási távolság | LED + COB LED – 370 m, LED 100 % – 370 m, LED 50 % – 250 m, LED 25 % – 160 m, COB LED 25 % – 8 m, COB LED 50 % – 10 m, COB LED 100 % – 16 m |
| világítási üzemmódok száma | 10+ |
| töltőcsatlakozó típusa | USB C |
| az akkumulátor állapotának LED-es jelzése | igen |
| üzemmódok | LED + COB LED, LED 100 %, LED 50 %, LED 25 %, LED villogás, COB LED 25 %, LED 50 %, LED 100 %, COB LED piros - 100 %, COB LED piros - lassú villogás, COB LED piros - gyors villogás |
| a töltés LED jelzése | igen |
| tartozékok | USB kábel, heveder |
| speciális funkciók | gyors kikapcsolási funkció, akkumulátor védelmi funkció, powerbank funkció |
| jellemzők | forgatható állvány |
| súly | 500 g |
| garancia-időszak | 2 év |
| méretek | 205 × 125 × 156 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |
| márka | EMOS |
Termék értékelése , 100%, 10 / 10
(100%)-
100%LefordítvaNévtelenMegrendelt 2026. jan. 11.
-
100%LefordítvaMilanMegrendelt 2025. dec. 22.Kiváló termék. Kiváló fénykibocsátás. Jó minőség.
-
100%LefordítvaLubomírMegrendelt 2025. dec. 16.Nagyon jól átgondolt, praktikus használat és jó teljesítmény.
-
100%LefordítvayenMegrendelt 2025. nov. 30.Teljes elégedettség. Meglátjuk, hogy hosszú távon.
-
100%LefordítvaStanislavMegrendelt 2025. nov. 4.Segít
-
100%LefordítvaKarelMegrendelt 2025. aug. 11.Nagyon jó minőségű zseblámpa
-
100%Szanyi JánosMegrendelt 2025. jún. 8.Nagyon jó a lámpa azért rendeltem mert előzőleg is ugyan ezt a típusú lámpát rendeltetésem és tartalékba kell.Három éve volt egy jó lámpa egy cégnél vagyok őr!Tönkrement és rendelni akartam ugyan olyat de már nem volt!Úgy döntöttem, hogy rendelek még egyet tartalékba!Jó messzire elvilágít szeretem ezt a lámpát!Töltési lehetőség is jó!A másiknak gond volt a töltéssel kiállódtam vele de végül nem a töltés volt a fő baja hanem egyszerűen már hol világított hol nem végül feladta! :)Kérem önöket, hogy ez a lámpa mindég legyen kapható!Fogom ajánlani másoknak is! Üdvözlettel és tisztelettel: Szanyi János
-
100%LefordítvaJiří VelebaMegrendelt 2025. jan. 29.Eddig teljes megelégedettséggel.
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
EMOS Akkumulátoros LED lámpa 700lm
1/21
EMOS Akkumulátoros LED lámpa 700lm
Fő linkek
- Akciók
- Szállítási információk
- INFOCENTRUM
- KAPCSOLATOK
Információ
- Rólunk
- Katalógus
- Compliance commitment
Minden a vásárlásról
- Adatvédelem
- Általános Szerződési Feltételek
Több
- Cookies
- Letöltőközpont
Segíthetünk?