EMOS Akkumulátoros LED lámpa 850 lm
Bővített leírás
Teljesítmény, amely sosem okoz csalódást
Egy olyan zseblámpát keres, amelyre mindig számíthat? A lumen kimeneti teljesítmény 850 lm és az akár 400 méteres hatótávolság révén a P2314 zseblámpa megvilágítást biztosít Önnek igényes helyzetekben.
Egy nagy teljesítményű zseblámpa minden helyzetre
A P2316 zseblámpa tökéletes választás mindenkinek, akinek megbízható és nagy teljesítményű fényforrásra van szüksége. nagy kapacitású akkumulátorral, LCD kijelzővel az aktuális töltöttségi állapot megtekintéséhez és teljesítménybank funkcióval felszerelve, bármikor, amikor csak szükséged van rá, energiával lát el.
A zseblámpa mindkét oldalán COB LED-ek találhatók - fehér az erős megvilágításhoz és vörös az éjjeli világításhoz vagy figyelmeztető fényhez.
Az ergonomikus pánt kényelmes viseletet biztosít, így ez a zseblámpa ideális szetterek, horgászok vagy gondolkodók számára.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | P2316 |
| Termékszám | 1450000510 |
| EAN | 8592920141670 |
| táplálás | Li-Ion akupack |
|---|---|
| max. világítási távolság | 400 m |
| maximális fényárama | 850 lm |
| elem a csomag része | igen |
|---|---|
| akkumulátor típusa | 8 000 mAh/3,7 V |
| tölthető | igen |
| fókusz | nem |
| vízálló | igen (IP44) |
| anyag | ABS műanyag + alumínium |
| világítási idő | 7–18 óra |
| üzemidő részletezés | SMD LED 100 % – 7 óra, SMD LED 40 % – 10 óra, COB LED 100 % – 10 óra, COB LED 30 % – 18 óra |
| feltöltési idő | 6 óra |
| ütésállóság | igen |
| szín | fekete-zöld |
| fényáram | SMD LED 100 % - 850 lm, SMD LED 40 % - 330 lm, COB LED 100 % - 250 lm, COB LED 30 % - 75 lm |
| fényforrás | SMD LED + 2× COB LED |
| világítási távolság | SMD LED 100 % - 400 m, SMD LED 40 % - 280 m, COB LED 100 % - 20 m, COB LED 30 % - 15 m |
| világítási üzemmódok száma | 7+ |
| töltőcsatlakozó típusa | USB C |
| az akkumulátor állapotának LED-es jelzése | igen |
| üzemmódok | SMD LED 100%, SMD LED 40%, SMD LED villogó, COB LED 100% - fehér, COB LED 30% - fehér, COB LED piros, COB LED piros - villogó |
| a töltés LED jelzése | igen |
| tartozékok | USB kábel, heveder |
| speciális funkciók | hordozható akku funkció, gyors be-/kikapcsolás, akkumulátorvédelmi funkció |
| jellemzők | LCD kijelzés, állványmenet |
| súly | 688 g |
| garancia-időszak | 2 év |
| méretek | 210 × 107 × 148 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |
| márka | EMOS |