EMOS LED tölthető fém zseblámpa 600 lm, 1 200 mAh
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Raktáron
2026. máj. 6. Nálad
8 490
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás


Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Bővített leírás
Teljesítményes és sokoldalú megvilágítás
A kompakt és tartós P3118 zseblámpa akár 600 lumen fényerőt és akár 350 méteres hatótávolságot kínál. A 8 fénymóddal, köztük az SOS és a villogó üzemmóddal, valamint a fókuszálható fénysugárral ideális a tevékenységek széles skálájához.
Hosszú élettartam és tartósság
Egy 1200 mAh-s újratölthető Li-Ion akkumulátorral működik, amelynek töltési ideje 4 óra, és még 11 órán át tart. Az IP44-es védettségű alumínium és műanyag szerkezet víz- és ütésállóságot biztosít.
Praktikus tartozékok
A csomag tartalmaz egy USB-C kábelt és színes szóróelemeket (piros, zöld, kék, fehér) a különböző fényhatásokhoz. Egy praktikus horog lehetővé teszi, hogy felakaszthasd a zseblámpát használat közben, így ideális sátorozáshoz, túrázáshoz, műhelymunkához vagy tartalék autólámpaként.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | P3118 |
| Termékszám | 1450000450 |
| EAN | 8592920137161 |
| táplálás | Li-Ion 18650 |
|---|---|
| max. világítási távolság | 350 m |
| maximális fényárama | 600 lm |
| elem a csomag része | igen |
|---|---|
| akkumulátor típusa | 1 200 mAh/3,7 V |
| tölthető | igen |
| fókusz | igen |
| vízálló | igen (IP44) |
| anyag | alumínium/műanyag |
| világítási idő | 1–11 óra |
| üzemidő részletezés | SMD LED 100 % – 1 óra, SMD LED 30 % – 3 óra, COB LED 30 % – 11 óra, COB LED 100 % – 2,5 óra |
| feltöltési idő | 4 óra |
| ütésállóság | igen |
| szín | szürke-zöld |
| fényáram | SMD LED 100 % – 600 lm, SMD LED 30 % – 200 lm, COB LED 30 % – 20 lm, COB LED 100 % – 60 lm |
| fényforrás | SMD LED + COB LED |
| világítási távolság | SMD LED 100 % – 350 m, SMD LED 30 % – 200 m, COB LED 30 % – 7 m, COB LED 100 % – 10 m |
| világítási üzemmódok száma | 8 |
| töltőcsatlakozó típusa | USB-C |
| az akkumulátor állapotának LED-es jelzése | nem |
| üzemmódok | SMD LED 100 %, SMD LED 30 %, SMD LED villog, SMD LED SOS, COB LED piros fény, COB LED villog, COB LED 30 %, COB LED 100 % |
| a töltés LED jelzése | igen |
| tartozékok | USB-C kábel |
| speciális funkciók | gyors kikapcsolás funkció, akkumulátorvédelmi funkció |
| jellemzők | kampó, piros, zöld, kék, fehér diffúzor |
| súly | 121 g |
| garancia-időszak | 2 év |
| méretek | 34 × 160 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| márka | EMOS |
Termék értékelése
(70%)
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
EMOS LED tölthető fém zseblámpa 600 lm, 1 200 mAh
1/24