GoSmart fényerőszabályozó modul IP-2111DZ, ZigBee, 1 csatornás
Bővített leírás
Az okos élet most még elérhetőbbé válik
Emos GoSmart okos eszközökkel és más TUYA-kompatibilis eszközökkel hozza létre saját okos otthonát. Kapcsolja az egyes eszközöket, állítsa be tevékenységeik automatizálását és vezesse őket távolról a teljesen honosított és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Tegye a kapcsolóját okossá
- Modul a beltéri világítás távvezérléséhez
- A világítás intenzitásának vezérlése 1-100% között
- Széles körűautomatizálási lehetőségek és az EMOS GoSmart ökoszisztémában lévő más eszközökkel való összekapcsolás
- Kiegészítő funkciók: jelenet létrehozása, eszközcsoportosítás, időzítő, családi megosztás
- Emos GoSmart mobilalkalmazás Android és iOS rendszerekre több mint 60 nyelven
- Kompatibilis az hangalapú asszisztensekkel Google Assistant és Amazon Alexa
- Ezeken kívül kapcsoló, motor és garázsmodulok is elérhetőek.
Egyszerű telepítés
- Egyszerű telepítés minden általános telepítődoboz-típusba
- A modul különböző helyekre telepíthető pl. gipszkartonlap alá, a mennyezetbe ...
- A kapcsoló csatlakoztatásához nulla N vezeték megléte szükséges a csatlakozási ponton
- A modul párosítása és vezérlése egyedi alkalmazással Zigbee gateway (nem tartozék) segítségével.
Az intelligens modul kapcsolható az otthonában található más eszközökhöz (órák, világítás, ajtó-, ablak-, ajtó-, fűtésérzékelők). Az EMOS GoSmart mobilalkalmazással párosítva automatizálhatja, forgatókönyveket hozhat létre és ütemezheti az egyes készülékek idejét. Például automatikusan bekapcsolhatja a világítást a nyaralás alatt, vagy romantikus világítást állíthat be egy esti filmnézéshez. Hozzon létre egy okos otthont, amely alkalmazkodik az Ön igényeihez.
Vezérlés alkalmazáson keresztül
Kapcsolja a modult a ZigBee gatewayhez és párosítsa az EMOS GoSmart mobilalkalmazással, amely OS Android és iOS operációs rendszerre érhető el. Mivel a modulok állandó tápellátással rendelkeznek, a Zigbee jelének kiterjesztőjeként is működnek, így egyre több ZigBee eszköz számát kezelheti egyetlen hálózaton.
Kábelezési séma
A dimmer modul kiválasztható egy vagy két különálló csatorna vezérlésére. Így kiválaszthatja a megfelelő típust aszerint, hogy milyen kapcsolót szeretne okossá alakítani (egykapcsolós vagy dupla kapcsoló).
1 csatornás dimmer - kapcsoló nélkül
1 csatornás dimmer - egy kapcsolóval
1 csatornás dimmer - két kapcsolóval
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | H5107 |
| Termékszám | 3069051070 |
| EAN | 8592920125946 |
| termék | IP fényerőszabályozó modul |
|---|---|
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Zigbee 3.0 |
| támogatott OS | Android, iOS |
| csatlakoztathatóság | ZigBee 2,4 GHz |
|---|---|
| a csatlakoztatott ügyfelek maximális száma | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen |
| párosítás | automata, manuális |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| szélesség | 40 mm |
| mélység | 18 mm |
| magasság | 40 mm |
| súly | 30 g |
| használat | beltéri |
| a vezérlőgombok száma | 1 |
| táplálás | 230 V~/50 Hz, max. 0,3 W |
| tartozék tápegység | – |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |