Bővített leírás
Az okos othon most még elérhetőbbé válik
Hozzon létre saját okos otthonát az EMOS GoSmart okos eszközökkel és más, a TUYA platformmal kompatibilis eszközökkel. Csatlakoztassa az egyes termékeket, állítsa be azok automatizált működését, és távolról vezérelje őket a teljesen lokalizált és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Tegye kapcsolóját okossá
- Modul a beltéri világítás távirányításához
- Széles körű automatizálási lehetőségek és összekapcsolhatóság más eszközökkel az EMOS GoSmart rendszerben
- További funkciók: jelenetek létrehozása, eszközök csoportosítása, időzítő, családi megosztás
- EMOS GoSmart mobilalkalmazás Android és iOS rendszerekhez, több mint 60 nyelven
- Kompatibilis a Google Assistant és Amazon Alexa hangsegédekkel
- A termékkínálatban elérhetők fényerőszabályzó, motorvezérlő és garázsmodulok is
Egyszerű telepítés
- Könnyű telepítés minden általános típusú szerelési dobozba
- A modul különböző helyekre is felszerelhető, pl. gipszkarton alá, álmennyezetbe ...
- A kapcsoló csatlakoztatásához nulla N vezeték jelenléte szükséges a csatlakozási helyen
- A modul párosítása és vezérlése saját alkalmazással a ZigBee átjárón keresztül (nem tartozék)
Az okos modul összekapcsolható más eszközökkel az otthonában (óra, világítás, ajtó-, ablak és fűtésérzékelők). Az EMOS GoSmart mobilalkalmazással való párosítás után automatizálhatja és ütemezheti az egyes készülékek működési idejét. Például automatikusan bekapcsolhatja a világítást nyaralása idején. Hozzon létre egy okos otthont, amely alkalmazkodik az Ön igényeihez.
Vezéreljen az alkalmazás segítségével
Csatlakoztassa a modult a ZigBee átjáróhoz, és párosítsa az EMOS GoSmart mobilalkalmazással, amely Android és iOS operációs rendszereken is elérhető. Mivel a modulok folyamatosan áramellátás alatt állnak, egyben meghosszabbítják a Zigbee jelét, így egyre több ZigBee eszközt kezelhet egy hálózatban.
Csatlakozási séma
A kapcsolómodult egy vagy két különálló csatorna vezérléséhez választhatja. Így kiválaszthatja a megfelelő típust azon kapcsoló alapján, amelyet okossá szeretne alakítani (egy- vagy kétkapcsoló).
1 csatornás kapcsoló - Kapcsoló nélkül
1 csatornás kapcsoló - Két kapcsolóval
1 csatornás kapcsoló - Egy kapcsolóval
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | H5101 |
| Termékszám | 3069051010 |
| EAN | 8592920126066 |
| termék | IP kapcsolómodul |
|---|---|
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Zigbee 3.0 |
| támogatott OS | Android, iOS |
| csatlakoztathatóság | ZigBee 2,4 GHz |
|---|---|
| a csatlakoztatott ügyfelek maximális száma | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen |
| párosítás | automata, manuális |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| szélesség | 40 mm |
| mélység | 18 mm |
| magasság | 40 mm |
| súly | 30 g |
| használat | beltéri |
| a vezérlőgombok száma | 1 |
| táplálás | 230 V~/50 Hz, max. 0,3 W |
| tartozék tápegység | – |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |