Bővített leírás
Az okos élet még megfizethetőbbé válik
Emos GoSmart okoseszközökkel és más TUYA-kompatibilis eszközökkel hozza létre saját okos otthonát. Csatlakoztassa az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és vezesse őket távolról a teljesen honosított és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Tegye kapcsolóját okossá
- Modul a beltéri világítás távvezérléséhez
- Széleskörű lehetőségek automatizálásra és az EMOS GoSmart rendszer más eszközeihez való csatlakozásra
- Kiegészítő funkciók: jelenetek beállítása, eszközök csoportosítása, időzítés és családi hozzáférés
- EMOS GoSmart mobilalkalmazás Android és iOS rendszerekre több, mint 60 nyelven elérhető
- Kompatibilis a hangalapú asszisztensekkel Google Assistant és Amazon Alexa
- A termékkínálatban elérhetők fényerőszabályzó, motorvezérlő és garázsmodulok is
Egyszerű telepítés
- Gyors és egyszerű telepítés minden szabványos szerelvénydobozba
- A modul rugalmasan, többféle beépítési helyen is elhelyezhető
- Párosítás és vezérlés saját alkalmazáson keresztül, Zigbee gateway segítségével (nem tartozék)
- A kétcsatornás modul lehetővé teszi két külön áramkör vezérlését, például a nappali fővilágítását és egy kiegészítő lámpát vagy mennyezeti fényt
Az okos modul kapcsolható az otthonában található más eszközökhöz (órák, lámpák, ajtó-, ablak-, fűtésérzékelők). Az EMOS GoSmart mobilalkalmazással való párosítás után automatizálhatja és ütemezheti az egyes készülékek idejét. Például automatikusan bekapcsolhatja a világítást, amikor Ön szabadságon van. Hozzon létre egy okos otthont, amely alkalmazkodik az Ön igényeihez.
Vezérlés az alkalmazással
Vezérelje a modult ZigBee átjárón keresztül, és párosítsa az EMOS GoSmart mobilalkalmazással, amely Android és iOS rendszereken is elérhető. Az állandó tápellátásnak köszönhetően a modul ZigBee jelerősítőként is működik, így hozzájárul a hálózat hatótávolságának bővítéséhez, és lehetővé teszi egyre több ZigBee eszköz stabil vezérlését egyetlen hálózaton belül.
Kapcsolási séma
A kapcsolómodul kiválasztható egy vagy két különálló csatorna vezérlésére. Így a megfelelő típust aszerint választhatja ki, hogy milyen kapcsolót szeretne okossá alakítani (egy kapcsoló vagy két kapcsoló).
2 csatornás kapcsoló - kapcsoló nélkül
2 csatornás kapcsoló - egy kapcsolóval
2 csatornás kapcsoló - két kapcsolóval
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | H5102 |
| Termékszám | 3069051020 |
| EAN | 8592920126042 |
| termék | IP kapcsolómodul |
|---|---|
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Zigbee 3.0 |
| támogatott OS | Android, iOS |
| csatlakoztathatóság | ZigBee 2,4 GHz |
|---|---|
| a csatlakoztatott ügyfelek maximális száma | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen |
| párosítás | automata, manuális |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| szélesség | 40 mm |
| mélység | 18 mm |
| magasság | 40 mm |
| súly | 30 g |
| használat | beltéri |
| a vezérlőgombok száma | 1 |
| táplálás | 230 V~/50 Hz, max. 0,3 W |
| tartozék tápegység | – |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |