GoSmart vezeték nélküli ajtóérzékelő IP-2011Z, ZigBee
Cikkszám H5025
Ingyenes szállítás értékhatára 25 000 Ft
bármely szállítási mód esetén
Raktáron
2026. ápr. 16. Nálad
4 496 Ft
15% kedvezmény
Írja be a kódot a kosárba: LED15
5 290
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | H5025 |
| Termékszám | 3069052050 |
| EAN | 8592920156506 |
| érzékelési távolság | # |
|---|---|
| észlelési szög | # |
| kapcsolási idő | # |
| érzékelő típusa | mágneses |
| termék | ajtó/ablak érzékelő |
|---|---|
| védettség | IP20 |
| táplálás | 1× CR2032 (3 V) |
| szín | fehér |
| elem a csomag része | nem |
| max. ohmos terhelés | – |
| max. kapacitív terhelés | – |
| érzékenység | – |
| támogatott OS | Android, iOS |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Zigbee 3.0 |
| tárolás SD-kártyán | nem |
| felhőalapú tárolás | nem |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz ZigBee (IEEE 802.15.4) |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | nem |
| hangkommunikáció | nem |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| szerelési anyag | 3M szalag |
| egyéb funkciók | – |
| méretek | 65 × 26 × 14 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |
Termék értékelése
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok