Kerti fali lámpa ADENIA, 18 x 15 x 24,5 cm, 1 x E27, 15 W
Bővített leírás
Elegáns világítás a modern kültérre
Az ADENIA kerti lámpák sorozatában az elegáns design és a kiváló minőségű világítás kombinációja, így tökéletes kiegészítői bármely kültéri térnek. A precíz kivitelezésnek és a tartós anyagoknak köszönhetően bármilyen körülmények között megbízható teljesítményt nyújtanak. Az ADENIA termékcsalád különböző fali kerti lámpákat kínál,még PIR érzékelővel ellátott modellt is, így Ön az igényeinek és kertje stílusának megfelelő megoldást választhat.
Miért válassza az ADENIA kerti lámpákat
✔ Lámpás kialakítás a hangulatos légkörért
✔ Magas időjárásállóság (IP44)
✔ Választható izzó meleg vagy hideg fehér fénnyel
✔ Többféle változat az egyenletes kültéri világításért
✔ Egyszerű telepítés és gondtalan üzemeltetés
Egyszerű és biztonságos telepítés
Az EMOS kerti lámpacsaládot úgy tervezték, hogy a lehető leghatékonyabban telepíthető legyen. Javasoljuk, hogy gondosan és a mellékelt útmutatónak megfelelően járjon el.
A lámpatesteket megfelelő aljzatra kell szilárdan rögzíteni, és 230 VAC hálózati tápegységre kell csatlakoztatni, és minden vezetékezést megfelelően képzett személynek kell elvégeznie.
A telepítés során ügyeljen arra, hogy a csatlakozások megfelelően le legyenek tömítve, hogy a deklarált nedvesség- és porállóság (IP44) megmaradjon. A megfelelő bekötés után a lámpatest azonnal használatra kész.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | ZGB020P |
| Termékszám | 1554000005 |
| EAN | 8592920143360 |
| fogyasztás | – |
|---|---|
| szín | fekete |
| méretek | 180 × 150 × 245 mm |
| védettség | IP44 |
| táplálás | 230 V AC |
|---|---|
| anyag | alumínium |
| szürkület érzékelő | nem |
| fotovoltaikus cella | nem |
| beépített kapcsoló | nem |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| fényáram | – |
| PIR érzékelő | Nem |
| PIR érzékelő hatótávolság | – |
| színhőmérséklet | – |
| fényforrás | – |
| foglalat | E27 |
| izzó mellékelve | nem |
| kategória | CLASSIC |
| sorozat | ADENIA |
| fény színe | – |
| színvisszaadási index (CRI) | – |
| üzemi hőmérséklet tartomány | -20 ~ +40 °C |
| élettartam | – |
| feszültség | 220-240 V~ |
| a diffúzor anyaga | műanyag |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| a felhasznált fényforrás energiaosztálya | – |