LED karácsonyi drop fényfüzér, 12 m, kültéri és beltéri, meleg fehér, időzítő
Bővített leírás
DROP lánc
A DROP lánc a tökéletes kiegészítő, amely csillogást kölcsönöz bármilyen dekorációnak. Használni fogod különösen karácsonykor, partik vagy esküvők alkalmával, amikor az átlátszó láncon lévő apró fénytüskék természetes módon illeszkednek bármilyen környezetbe. Leginkább egy karnis mögé akasztva tűnik majd ki, ahol megvilágítja otthonod ablakát. IP44-es besorolásának köszönhetően ezt a fényláncot kültéri dekorációként is használhatja épületek homlokzatán, kültéri pergolákon vagy üvegablakok megvilágítására. A DROP lánc pillanatok alatt varázslatos és romantikus hellyé varázsolhat bármilyen teret.
Elegáns DROP-láncok
A finom, átlátszó kábelnek köszönhetően a lánc világító részei szépen kiemelkednek, és a belső tér különböző részeinek, köztük az ünnepi asztalnak díszítésére is használhatóak. A lánc a saját ízlése szerint hajlítható, és a fényrészek például egy adventi koszorú köré tekerhetők. A lánc egy befőttesüvegbe vagy lámpásba helyezve is stílusos dekorációt és kellemes világítást biztosít.
Az univerzális DROP lámpák kézenfekvő választás a hangulatos légkör megteremtéséhez a különböző ünnepi alkalmakon.
Hozd létre a megfelelő hangulatot!
Nem csak a karácsonyfa megvilágításához kínálunk LED-láncok széles választékát az EMOS márkanév alatt, amelyek alacsony energiafogyasztásukkal és hosszú élettartamukkal tűnnek ki. Választhat kizárólag beltéri (IP20), kültéri (IP44) vagy elemmel működő láncok közül, amelyek ideálisak olyan területek díszítéséhez, ahol nincs hozzáférése konnektorhoz. A LED-láncok négy termékcsaládja áll rendelkezésre, amelyek LED-méretben és -formában különböznek: NANO - DROP - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. A megfelelő lánc kiválasztásánál a hosszúság, a LED-ek száma és a fény színe a döntő szempont.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | D3AW15 |
| Termékszám | 1550030024 |
| EAN | 8592920121634 |
| termék | lánc |
|---|---|
| fény színe | meleg fehér |
| méretek | 12 m |
| funkció | világít |
| forma | drop |
| használat | kültéri és beltéri |
|---|---|
| időzítő | igen |
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | AC (hálózati) adapter |
| LED-ek száma | 120 |
| LED-ek közötti távolság | nincs megadva |
| LED mérete | nincs megadva |
| tápvezeték hossza | 5 m |
| a fa magasságához | nincs megadva |
| kábel színe | átlátszó |
| fogyasztás | 3,6 W |
| bemeneti feszültség | 230 V AC |
| kimeneti feszültség | 31 V DC |
| csatlakoztatási lehetőség | nem |
| védettség | IP44 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | PVC |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |