LED karácsonyi fényfüzér,cseresznye–golyók, 30 m, kültéri és beltéri, többszínű,progr,időz
Termék leírás
ZY1610T
Bővített leírás
Cseresznyés láncok
A megfelelő ünnepi hangulatot egy pillanat alatt megteremtheti a Cseresznyés LED-lánccal. A LED-lámpái elegáns fehér gömbökbe vannak rejtve, amelyek még akkor is dekorációként szolgálnak, ha a lánc nincs kivilágítva. Napközben finom dekorációként funkcionálnak, sötétedés után pedig lágy fényáradattá alakulnak át, amely feldobja otthonát vagy kertjét.
Biztonságos használat és elég hosszú vezetékhossz
Az 30 méter hosszú és 300 LED segítségével nemcsak kisebb beltéri díszeket, hanem nagyobb karácsonyfákat vagy teraszkorlátokat is könnyedén feldíszíthet. Az IP44-es besorolásnak köszönhetően nem kell aggódnia a kültéri használat miatt - ellenáll az esőnek és a hónak is. Arra is kiválóan alkalmas, hogy ünnepi hangulatot teremtsen egy családi összejövetelen, esküvőn vagy kerti partin.
8 fénymód és praktikus időzítő
A 8 multifunkciós fénymódnak köszönhetően könnyen az Ön igényeihez igazíthatja a hangulatot - a lágy, egyenletes ragyogástól a lassú fénykeveredésen át a dinamikus villódzásig. Akár békés karácsonyi hangulatot, akár energikus ünnepi hangulatot szeretne teremteni, csak válassza ki a megfelelő üzemmódot.
Nem kell többé kézzel be- és kikapcsolni - a beépített időzítő mindent megtesz Ön helyett! Miután bedugta a konnektorba, és az időzítőt aktiválta, a lánc 6 órán át világít, majd automatikusan kikapcsol 18 órára, és a ciklus újra és újra megismétlődik. A kényelem és az energiatakarékosság tökéletes kombinációja.
Környezetbarát és gazdaságos
Az EMOS márkanév alatt LED-láncok széles választékát kínáljuk, hogy ne csak a karácsonyfát világítsa meg. Mindegyik kiválóan alacsony energiafogyasztással és hosszú élettartammal rendelkezik.
Választhat belső, kültéri vagy elemmel működő láncok közül. Mindegyik különböző hosszúságú és formájú, különböző számú LED-del.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | D5AM24 |
| Termékszám | 1550054014 |
| EAN | 8592920146507 |
| termék | lánc |
|---|---|
| fény színe | multicolor |
| méretek | 30 m |
| funkció | 8 üzemmód (multifunkcionális) |
| forma | kis golyó |
| használat | kültéri és beltéri |
|---|---|
| időzítő | igen |
| távvezérlő | nem |
| tápellátás típusa | AC (hálózati) adapter |
| LED-ek száma | 300 |
| LED-ek közötti távolság | 10 cm |
| LED mérete | 10 mm |
| tápvezeték hossza | 5 m |
| a fa magasságához | 250 cm |
| kábel színe | zöld |
| fogyasztás | 6 W |
| bemeneti feszültség | 230 V AC |
| kimeneti feszültség | 31 V DC |
| csatlakoztatási lehetőség | nem |
| védettség | IP44 |
| élettartam | 10 000 óra |
| anyag | PVC |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| jelátviteli frekvencia | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | nem |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | nem |
| egyéb funkciók | – |
| alkalmazási nyelvek | – |