Főoldal
Termosztátok és érzékelők
Radiátor fűtéserősítő ventilátorok
Radiátor fűtéserősítő ventilátor - KIEGÉSZÍTŐ egység, fehér
Radiátor fűtéserősítő ventilátor - KIEGÉSZÍTŐ egység, fehér
Javasolt termékek
Leírás





Paraméterek
Termék értékelése
6 értékelések
Letölthető dokumentumok
Bővített leírás
Radiátor fűtéserősítő ventilátor
A gyorsabb és egyenletesebb hőelosztás révén csökkenthető a termosztáton beállított magas hőmérséklet szükségessége. Ezáltal hatékonyabb fűtést biztosít, miközben segít az energiafogyasztás csökkentésében és megtakarításában.
Tulajdonságok
- Kiváló segítség a hatékony fűtés és energiatakarékosság elérésében
- Két ventilátorsebesség az optimális teljesítmény érdekében
- Automatikus indítás, ha a radiátor hőmérséklete (az érzékelő helyén) meghaladja a 28°C-ot, és automatikus kikapcsolás, ha a hőmérséklet 25°C alá csökken
- Könnyű telepítés és rugalmas elhelyezés – egyszerűen és gyorsan felszerelhető a legtöbb fűtőtestre, szakértelem vagy bonyolult szerszámok nélkül
A megfelelő sorozat kiválasztása
- Egy MONO ventilátor megfelel egy körülbelül 12 m²-es (30 ft²) méretű szobához
- 60 m³ méretű szobához válassza a DUO szettet
- 90 m³ méretű szobához válassza a TRIO szettet
- 120 m³ méretű szobához a TRIO + EXTENSION vagy a 2× DUO szettet válassza
.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | P56EXT1 |
| Termékszám | 2107956100 |
| EAN | 8592920138052 |
| ventilátorok száma a csomagban | 1 ventilátor |
|---|---|
| légáramlás | 36 m³/h minden ventilátorra |
| zajszint | <20 dB |
| ventilátor sebessége | 1 800 RPM (alapértelmezett beállítás) |
|---|---|
| be/ki | ON 28°C – 40°C / OFF 25°C |
| hőmérsékletmérés | 25 °C és 70 °C, felbontás 1 °C |
| hőmérséklet beállítása | 28 °C és 70 °C-onként |
| energiafogyasztás | 0,8 W (1 800 RPM); 1,4 W (2 400 RPM) |
| fogyasztás készenléti állapotban | 0,03 W |
| anyag | hőálló PC ABS-szel |
| szín | fehér |
| táplálás | 5 V DC/2 000 mA (nem a csomag része) |
| méretek | 25 × 70 × 345 mm |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |
Termék értékelése , 80%, 8 / 10
(80%)-
60%LefordítvaDědekMegrendelt 2025. dec. 6.Túl zajos a versenytársak termékéhez képest, egyébként úgy működik, ahogy kell.
-
100%LefordítvaHonzaMegrendelt 2025. nov. 15.Eddig úgy tűnik, hogy nagyon jól működik.
-
80%LefordítvapetrMegrendelt 2025. okt. 7.OKÉ. Nincs hozzászólásom. Ajánlom.
-
90%LefordítvaMartinMegrendelt 2025. jún. 5.Úgy működik, ahogy kell.Együttműködik a légkondicionálóval.
-
100%LefordítvaMichalMegrendelt 2025. febr. 9.
-
40%LefordítvaMiroslavMegrendelt 2024. dec. 5.A fűtés meleg, de a ventilátor hideg levegőt fúj.
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
Radiátor fűtéserősítő ventilátor - KIEGÉSZÍTŐ egység, fehér
1/25
Radiátor fűtéserősítő ventilátor - KIEGÉSZÍTŐ egység, fehér
Fő linkek
- Akciók
- Szállítási információk
- INFOCENTRUM
- KAPCSOLATOK
Információ
- Rólunk
- Katalógus
- Compliance commitment
Minden a vásárlásról
- Adatvédelem
- Általános Szerződési Feltételek
Több
- Cookies
- Letöltőközpont
Segíthetünk?