Töltő- és adatkábel USB-A 2.0 / Lightning MFi, 1 m, fehér
Raktáron
2026. máj. 28. Nálad
5 912 Ft
20% kedvezmény
Írja be a kódot a kosárba: HETVEGE20
7 390
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Leírás
Paraméterek
Termék értékelése
Letölthető dokumentumok
Termék leírás
Minőségi kábel iPhone MFI-tanúsítvánnyal. Minőségi kábel iPhone MFI-tanúsítvánnyal.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | SM7013W |
| Termékszám | 2335071310 |
| EAN | 8592920015575 |
| szín | fehér |
|---|---|
| hossz | 1 m |
| csatlakozók | A dugó – i16P dugó |
| anyag | PVC |
| használat | töltés/adat |
| USB verzió | 2.0 |
| adatátviteli sebesség | 480 Mbit/s (High Speed) |
|---|---|
| maximális áram | 2,4 A |
| maximális teljesítmény | 12 W |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
Termék értékelése , 100%, 10 / 10
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
Töltő- és adatkábel USB-A 2.0 / Lightning MFi, 1 m, fehér
1/10
Töltő- és adatkábel USB-A 2.0 / Lightning MFi, 1 m, fehér