Univerzális antenna VILLAGE CAMP–V400, DVB-T2, FM, DAB, LTE/4G/5G szűrő
Bővített leírás
Beltéri és kültéri antenna
A EMOS CAMP-V400 szélessávú antenna bizonyítja, hogy minden nap gond nélkül élvezheti a kiváló minőségű jelet. Feltűnő színe és 230 × 80 × 120 mm-es mérete miatt könnyen elfelejtheti, hogy nála van. De amint bekapcsolja a tévét, a csodálatos kép és hang azonnal emlékeztetni fogja a jelenlétére. Ez egy 180°-os vételi szöggel rendelkező antenna, amely rádió- és TV-adásokat (FM, DAB, DVB-T és DVB-T2) kezel.
A helyes választás fontos
Város:Az magas minőségű és stabil jel által lefedett helyekre szánt antennák. Ezek leggyakrabban szobaantennák, amelyeket számos kivitelben kínálnak.
Falu: Az magas minőségű jel által lefedett helyekre szánt antennák. Ezek főként az úgynevezett univerzális antennák, amelyek a könnyű telepítéssel jeleskednek, ahol minden, ami a telepítéshez szükséges, közvetlenül a csomagban megtalálható. Az antennák kültéren és beltéren egyaránt felszerelhetők.
Profil: A távolsági vételre szolgáló antennák alacsony jelerősségű és minőségű helyeken. Ezen antennák sikeres telepítéséhez az adóhoz való megfelelő útvonalvezetés és legalább alapvető készségek és műszaki ismeretek szükségesek.
Nincs többé tévéjel-probléma
Ha több adó közelében lakik, nem kell eldöntenie, melyiket részesíti előnyben. A CAMP-V400 antenna egyszerre több adó jelét is képes fogadni. Másrészt egyáltalán nem zavarják a felesleges mobiladatok - erről az LTE és 5G szűrő gondoskodik. Nincs más dolgod, mint összebújni a kanapén, feldobni a lábad, és a családdal együtt Teljes HD minőségben élvezni kedvenc filmjeidet, tévéműsoraidat vagy a sportot.
Helyezze bárhová, nem fog szégyenkezni
A többi modellel ellentétben a CAMP-V400 esetében választhat, hogy tetőtéri vagy beltéri antennaként használja. Ezekhez és más lehetőségekhez minden szükséges felszerelést biztosítunk, így csak Önön múlik, hogy tetőtéri antennatartóra, ház homlokzatra, erkélykorlátra szereli, vagy nappali szobájában állítja ki.
Tápellátás USB-adapterrel
Használná az antennát olyan helyeken, ahol nincs 230 V-os hálózati feszültség, például lakókocsiban vagy nyaralás közben egy hajón? Nem probléma. Az antennát egy USB-adapter táplálja, így bárhol használhatja, ahol van USB-port. Az antenna egy USB-kábellel és egy USB-tápegységgel együtt érkezik. Szintén a tartozék egy koaxiális ötméteres kábel, amely csatlakozókkal van felszerelve, hogy megkönnyítse az antenna telepítését. A tápellátáshoz közvetlenül a televízió vagy a set-top-box USB-portja is használható.
Hibátlan látvány még nyaralás közben is
Azok közé a kalandvágyó típusok közé tartozik, akik szeretik a szállodai nyaralás magas szintű kényelmét magányra, szabadságra és felejthetetlen kempingélményekre cserélni? És mégsem szeretnél lemondani az esti lustálkodásról a tévé előtt még utazás közben sem? Szerezzen be egy digitális antennát lakókocsijához vagy lakóautójához. Így még rossz időben sem fog unatkozni.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | J0802 |
| Termékszám | 2704320000 |
| EAN | 8592920118894 |
| használat | beltéri/kültéri |
|---|---|
| antenna típusa | aktív erősítővel |
| ajánlott telepítési távolság a TV-toronytól | 0–80 km (falu) |
| erősítő | beépített, alacsony zajszintű erősítő, külön tápegységgel |
| jelvétel | FM/DAB/DVB-T/T2 |
|---|---|
| full HD adások vételére alkalmas | igen |
| több adó vételére alkalmas | igen |
| vételi szög | 180° |
| polarizáció | vízszintes és függőleges |
| távoli vételre alkalmas | igen |
| LTE szűrő | igen |
| frekvenciasávok | FM/VHF/DAB/UHF |
| a koaxiális kábel hossza a csomagban | 5 m |
| a csatlakozó típusa | IEC |
| teljes fém testű erősítő, zavarral szemben ellenálló | igen |
| táplálás | USB 5 V/200 mA (tartozék) |
| frekvenciatartomány | 87,5–230 MHz, 470–698 MHz |
| teljesítményfokozás vezérlés | nem |
| alkalmas lakókocsihoz | igen |
| csatlakozók száma a csomagban | 2 db |
| STB által tölthető | igen |
| kimeneti RF impedancia | 75 Ohm |
| elemek száma | elemek nélkül |
| telepítés | nincs megadva |
| előre-hátra viszony | nincs megadva |
| a kimenő jel maximális teljesítménye | nincs megadva |
| 5G szűrő | igen |
| méretek | 230 × 80 × 120 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |