EMOS Ajtóra szerelhető színes kameraegység EM-10AHD RF-1
Bővített leírás
Kameraegység monitorokhoz és videó kaputelefonokhoz EMOS EM-10AHD
A kameraegység megfelelő a GoSmart IP-750A (H4020) és IP-750B (H4021) videotelefonokhoz is.
A kameraegység fő bónusza a beépített RFID olvasó. A csomagban 5 chipet talál, amelyekkel anélkül nyithatja ki az ajtót, hogy elő kellene vennie a kulcsot - csak csatlakoztassa a chipet a kameraegységhez. Ha az 5 chip nem elég, további chipek vásárolhatók. Természetesen lehetőség van névtáblák elhelyezésére is 1-4 független felhasználó számára (a kiválasztott modelltől függően).
A kameraegység tökéletesen éles és kiváló minőségű képeket nappal és éjszaka biztosít, valamint széles, akár 160°/120°-os kameraszöggel rendelkezik. Az ajtókamera egység emellett időjárásálló és mechanikai ellenálló. Nem kell azon aggódnia, hogy hol helyezze el.
Teljes HD videó felbontás nagy betekintési szöggel
A kameraegység 2 Mpx ADH technológiával van felszerelve, amely piacvezető a kisméretű alkalmazásokra szánt videotelefonok terén. Tökéletesen éles képet nyújt full HD felbontásban (1024 × 600 px) éjjel és nappal.
Tökéletes kép éjjel és nappal
Sötétben vagy szürkületben a kamera automatikusan aktiválja az IR-szűrőt és az ajtóállomásban lévő infravörös LED-eket, hogy sötét környezetben észrevétlen fényt világítson. Ezenkívül gyenge fényviszonyok között fekete-fehér üzemmódba kapcsol, és éppúgy készít felvételeket, mint világos nappali fényben. Így a kamera nem marad le semmiről, legyen akár délidő vagy mély éjszaka.
Széles látószög
Mélyen van a kerítés, vagy nem tudja, hová helyezze a kamerát, hogy a vendégek mindig láthassák? Hagyja maga mögött az aggodalmait. A kellően széles, akár 160°/120° látószögű beépített kamera akkor is képes megjeleníteni az újonnan érkezőt, ha a kameraegységet alacsony kerítésen vagy más, nem túl kényelmes helyen helyezi el.
Az időjárásálló
Az EM-10AHD termékcsalád kameraegységei robusztus fémből készülnek. Ezáltal ellenállóak az időjárási és mechanikai hatásokkal szemben. Nem befolyásolja őket az eső vagy a hó.
Egyszerű telepítés
Nincs optimális hely a bejárat körül a kameraegység elhelyezésére? Akkor sem kell kétségbeesnie. Az ajtóegységhez mellékelünk egy szerelési éket, amely megkönnyíti a telepítést, és lehetővé teszi az ajtókamera egység átlósan történő felszerelését.

Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | H3016 |
| Termékszám | 3010003016 |
| EAN | 8592920091869 |
| táplálás | monitoron keresztül |
|---|---|
| kameraegység gombjainak száma | 1 |
| szükséges kábelezés | FTP vagy SYKFY 5 × 2 × 0,5 |
| távoli kezelés alkalmazás | alkalmazás nélkül |
|---|---|
| vezetékek száma (képernyő/zár/táplálás) | 4/2/0 |
| kameraegység vandálbiztos kivitelezése | igen |
| színes érzékelés | igen |
| csatlakozás | csatlakozás nélkül |
| biztonsági funkció | mozgásérzékelés riasztó funkcióval |
| telepítés | felületi |
| védettség | IP44 |
| vezérlés | videó kaputelefon |
| ajtózár vezérlése | igen |
| termék | kameraegység RFID -vel |
| kamera megvilágítása | igen, legfeljebb 150 cm |
| a készlet tartalma | – |
| a kamera érzékelőelemei | 1/2,7" CMOS 2.0 MP, AHD + IR CUT |
| kamera látószöge | 160° |
| a kameraegység méretei | 131 × 47 × 18 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
Termék értékelése
(60%)Letölthető dokumentumok
GYIK – gyakori kérdések
A chipeket párosítani kell a kameraegységgel, lásd az utasításokat
Igen, ez állandó. És nem lehet kikapcsolni.
Lásd a 4. ábrát a kézikönyvben
- A beállítás az ajtókamera hátoldalán (a gumitömítés alatt) található forgóelemek elforgatásával történik.
Kérem, próbálja meg az érzékelési érzékenységet 1 vagy 2 értékre csökkenteni: MENÜ-DOOR-DETECTION POH. Ajtó 1 vagy Ajtó 2.
vagy
Az ajtóegység beépítési helyének beállítását tudjuk csak ajánlani (a legtöbb vásárló a lencsét a bejárattal szemben lévő falra irányítja, stb.)
A rendszer nem tartalmaz PIR-érzékelőt, amely csak az embereket érzékeli.
A mozgásérzékelő minden mozgó tárgyat, beleértve az embereket is
Lásd az utasításokat