EMOS Videó kaputelefon WiFi szett EM-101WIFI, fehér
Javasolt termékek
Termék leírás
Videótelefon-készlet, amellyel WiFi-hálózathoz csatlakozhat, és a hívások átadhatók okostelefonra.
Bővített leírás
EMOS EM-101WIFI videotelefon-készlet wifivel és mobilalkalmazással
Gondoltál már arra, hogy egy összekapcsolt kapucsengőt használhatsz mobiltelefonnal? Az EMOS EM-101WIFI videofonnal és az VDP alkalmazással az álma valósággá válik!
Az EMOS EM-101WIFI videofon wifin keresztül akár öt mobiltelefonnal vagy táblagéppel is képes kommunikálni. Ez megkönnyíti a kommunikációt a bejövő látogatóval, bárhol is legyen a házban vagy akár a házon kívül.
A széles látószögű videofon az infravörös megvilágításnak köszönhetően még szürkületben vagy éjszaka is tökéletesen megjeleníti a csörgő látogatót. Ezen kívül egy gombnyomással könnyedén kinyithatja az ajtózárat vagy vezérelheti a kapu közlekedését.
Az EMOS EM-101WIFI videofon egyszerű telepítésével és az ajtókamera egység robusztus kialakításával fog örvendeztetni, amely úgy készült, hogy ellenálljon a vandáloknak. Mostantól kezdve mindig teljes mértékben Ön fogja irányítani otthona környezetét.
Mindig tudja, ki van az ajtóban
A színes LCD-kijelzőre HD-videóátvitellel rendelkező EMOS EM-101WIFI videotelefon-készlettel mindig tudni fogja, mi történik a kapunál vagy az ajtóban. Nem marad le semmiről - függetlenül attól, hogy hol van. A a wifi hálózathoz való csatlakozásnak és a képek és hangok okostelefonra vagy táblagépre történő továbbításának köszönhetően akkor is kommunikálhat a látogatókkal, ha a világ másik felén tartózkodik. Ha pedig nem tartózkodik otthon, akkor a videotelefon távoli elérésével könnyen készíthet képeket és videókat a hívatlan vendégekről kézzel, mobiltelefonjáról.
Nappal és éjszaka is megjeleníti a látogatót
Infravörös LED-ek biztosítják a tökéletes kamerafelvételt, akár világos nappal, akár mély sötétség van odakint. A 70°-os nagy látószögű kamera nappal normál felvételeket készít, majd gyenge fényviszonyok között automatikusan átvált LED-fényre, ami az emberi szem számára láthatatlan. Így nappal és sötét éjszaka is jól láthatod, hogy ki jött mögötted.
Elzárja a bejáratot és kinyitja a kaput távolról
Az EMOS EM-101WIFI videofon sok szempontból leegyszerűsíti az életét. Nemcsak a belső LCD monitoron egy gombnyomással értesíti Önt a bejövő látogatóról, hanem a bejárati ajtó vagy kapu feloldását is megkönnyíti.
Kommunikáció mobiltelefonokkal és táblagépekkel
Az EM-101WIFI videótelefon wifi hálózathoz való csatlakoztatásával gond nélkül kommunikálhat a készülékkel akkor is, ha teljesen máshol tartózkodik. A videotelefonhoz akár öt különálló mobiltelefon vagy táblagép is csatlakoztatható.
Nagy felbontású képernyő széles látószöggel
Az ajtókamera-egység az alkalmazások széles köréhez igazodik. A betekintési szöge 70°, így alacsony kerítésre vagy bárhová elhelyezheti, ahol az Önnek a legjobban megfelel. Az éles kép ezután megjelenik a 7'' méretű színes LCD-képernyőn.
- Hangszóró
- Nézet
- Ajtózár vezérlése
- Kapuk vezérlése
- Hívás fogadása/befejezése
- Mikrofon
- Melódia hangereje
- Csengőhang kiválasztása
- Kép fényereje
- Kép színe
- Hívás hangereje
Tökéletes képek éjjel és nappal
Sötétben vagy sötétben a kamerarendszer automatikusan infravörös LED-ekkel világít, amelyek fénye az emberi szem számára észrevehetetlen. Így még nehéz fényviszonyok között is könnyen felismerhetővé válik a betolakodó.
Ajtózár és kapuútvezérlés
Vendég érkezett és Ön messze van az ajtótól? Egyetlen gombnyomással működtetheti a bejárati ajtózárat, miközben beszélget az érkező vendégekkel. A rendszer ugyanilyen egyszerűen kommunikálhat minden típusú elektronikus kapumozgatóval.
- Mikrofon
- Kamera
- IR-világítás
- Gomb
- Hangszóró
- /li>
- Kapcsoló
Vízálló és robusztus ajtókamerás egység
A video- és hangátvitelre szolgáló készülék könnyen felszerelhető bárhová, ahol szükség van rá. De ezen túlmenően az ajtókamera egység vízálló (IP44) és úgy van kialakítva, hogy ellenálljon a vandál támadásoknak, és hosszú évekig jó szolgálatot tegyen.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | H2014 |
| Termékszám | 3010000121 |
| EAN | 8592920046852 |
| monitorok száma | 1 |
|---|---|
| kameraegységek száma | 1 |
| kameraegység gombjainak száma | 1 |
| ajtózár tartozék | nem |
| tápegység a zárhoz mellékelve | nem |
| zár vezérlése | igen |
|---|---|
| kapunyitó vezérlése | igen |
| távoli kezelés alkalmazás | iOS, Android |
| mozgásérzékelés | # |
| tárolás SD-kártyán | # |
| felhőalapú tárolás | # |
| intercom | nem |
| felvétel lehetőség | nem |
| CCTV kamerák csatlakoztatása | nem |
| kamera megvilágítása | igen, legfeljebb 150 cm |
| IR CUT | # |
| sziréna | # |
| dallamok száma | 8 |
| hangerőszabályzó | igen, 2 szint |
| szín | fehér |
| képernyő nagysága | 7" |
| színes kijelző | igen |
| képernyő méretei | 215 × 20 × 150 mm |
| monitor felbontása | # |
| a kameraegység méretei | 50 × 47 × 130 mm |
| kamera látószöge | 70° |
| védettség | IP44 |
| kamera felbontása | # |
| a kamera érzékelőelemei | 1/3 CCD infravörös sugárzással |
| a képernyő táplálása | 12 V DC (tartozék) |
| kameraegység táplálása | monitoron keresztül |
| tartozék tápegység | igen |
| szerelés | falra |
| kameraegység vandálbiztos kivitelezése | igen |
| lopás elleni védelem | # |
| szükséges kábelezés | FTP vagy SYKFY 5 × 2 × 0,5 |
| vezetékek száma (képernyő / zár / kapu) | 4+2+2 |
| szerelési anyag | # |
| támogatott OS | # |
| kompatibilitás | # |
| protokoll | # |
| csatlakoztathatóság | # |
| garancia-időszak | 2 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | # |
| hangkommunikáció | # |
| alkalmazási nyelvek | # |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | # |
| monitor menü nyelvek | # |
| WebRTC funkció | # |
| további funkciók | # |
| érintőképernyő | # |
Termék értékelése , 80%, 8 / 10
(80%)-
40%LefordítvaLindaMegrendelt 2023. jún. 8.Sajnos a megfelelő kábelezés ellenére, amelyet egy villanyszerelő ellenőrzött, a terméket nem lehet üzembe helyezni.
-
100%LefordítvaAlešMegrendelt 2023. márc. 26.Minden rendben, csak a tápegységgel kellett foglalkoznom minden alkalommal, amikor a monitor alá tettem.
-
90%LefordítvaRichard KobylíkMegrendelt 2023. márc. 1.Eddigi elégedettség
-
100%LefordítvaZoltán CsókásiMegrendelt 2022. dec. 20.
-
20%LefordítvajiriMegrendelt 2022. dec. 4.Maga a készülék elég jól működik, néha újra kell indítani. A mobil alkalmazás egy hónapig működött, most már nem lehet párosítani.
-
100%LefordítvaRudolf BajaníkMegrendelt 2022. júl. 25.Nagyon tisztességes termék, könnyen telepíthető, ajánlom, hogy a beltéri egység alá egy 100x100mm-es szerelődobozt helyezzenek el a tápkábeleknek és a 230V-os aljzatnak. Javasolnám a gyártónak, hogy a kültéri egységet jobban biztosítsa lopás és vandalizmus ellen.
-
100%LefordítvaĽubomír HromádkaMegrendelt 2022. jún. 22.
-
40%LefordítvaKarabinierMegrendelt 2022. febr. 19.Rövid idő után a készülék nem kommunikált a mobillal, amit később új szoftverrel korrigáltak. Manapság már csak körülbelül minden ötödik csengetésnél 🤷♂️
-
70%LefordítvaStanislavMegrendelt 2021. dec. 26.Elégedett vagyok a felszereléssel ... Az alkalmazás kiesik, néha jól működik, néha nem tud kommunikációt létesíteni ( csak akkor használom, ha futárok, ha valaki csomagot hoz, hogy kinyissa az ajtót a kapunál egyébként nem ) A kijelző egységen keresztül minden úgy működik ahogy kell ... Én csak az ajtónyitást használom az el lock-on keresztül ... kapu vezérlés nem a gyerekek miatt nem szeretném ha véletlenül kinyílna a kapu :-)
-
60%LefordítvaPeterMegrendelt 2021. nov. 10.Az alkalmazással való párosítás nem működik, érthetetlen az alkalmazáson keresztül történő kommunikáció, ha valaki csörög, ezért inkább nem kommunikálunk mobiltelefonon keresztül, mert nincs értelme. Többet vártam tőle.
Letölthető dokumentumok
GYIK – gyakori kérdések
Elképzelhető, hogy a készülék nem tud csatlakozni a routerhez az intelligens módszerrel. Ez gyakran előfordul egyes TP-Link routereknél. Erre az esetre egy alternatív párosítási eljárást ajánlok:
1 végezzen resetet
2 végezzen egy power resetet is
3 a panel indítása után - az alkalmazásban kattintson a "+"
4 válassza ki a készülékképet
5 adja meg a wifi adatokat (hálózati jelszót) - a mobilnak ugyanabban a hálózatban kell lennie
6 válassza "QR-kód lekérése"
7 helyezze a megjelenített QR-kódot a külső kamera elé, és indítsa újra a készüléket
8 a készülék egy idő után párosítani fog, és felajánlja a készülék hozzáadását az alkalmazáshoz
Megjegyzés Javaslom, hogy a mobilt kissé mozgasd meg a tükröződés kiküszöbölése érdekében, vagy takard el az ujjaddal az IR fényt, hogy az ne tükröződjön a mobil LCD kijelzőjén, amíg a QR kód betöltődik.
Nem, sajnos nem tud több kamerát csatlakoztatni.
Nem a megfelelő típusú kábelt használták, valahol beavatkoztak a vezetékezésbe (230 V-tal párhuzamosan fut vagy egy kapcsolótáblán keresztül). Árnyékolt kábelt kell használni, és az árnyékolást mindkét oldalon a 2. csatlakozóhoz (GND)
kell csatlakoztatni.Ez így működhet.
Kézzel hívja meg a panelt, és oldja fel a bemenetet az előnézetben.
Az eljáráshoz tartozó utasításokat az alábbi linken találja.
A kültéri kameraegység hangereje sajnos nem szabályozható.
EMOS Videó kaputelefon WiFi szett EM-101WIFI, fehér
Fő linkek
- Akciók
- Szállítási információk
- INFOCENTRUM
- KAPCSOLATOK
Információ
- Rólunk
- Katalógus
- Compliance commitment
Minden a vásárlásról
- Adatvédelem
- Általános Szerződési Feltételek
Több
- Cookies
- Letöltőközpont