Otthoni audio kapucsengő készlet H1085, 1 résztvevő
Raktáron
2026. máj. 28. Nálad
11 992 Ft
20% kedvezmény
Írja be a kódot a kosárba: HETVEGE20
14 990
Ft
A termékbiztonság részletei:
EU-ban felelős személy
Javasolt termékek
Termék csúszka átugrása
27 992 Ft
a kóddal:
HETVEGE20
34 990
Ft
Raktáron
27 992 Ft
a kóddal:
HETVEGE20
34 990
Ft
Raktáron
87 596 Ft
a kóddal:
HETVEGE20
109 495
Ft
Raktáron
75 396 Ft
a kóddal:
HETVEGE20
94 245
Ft
Raktáron
4 552 Ft
a kóddal:
HETVEGE20
5 690
Ft
Raktáron
Leírás
Paraméterek
Termék értékelése
7 értékelések
Letölthető dokumentumok
GYIK – gyakori kérdések
Termék leírás
Egyszerű hangkészlet 1 vevőegységgel, nem magas igényeket támasztó felhasználóknak. Egyszerűségének köszönhetően gyakorlatilag bárki képes üzembe helyezni.
Paraméterek
| Márka | EMOS |
|---|---|
| Cikkszám | H1085 |
| Termékszám | 3010000291 |
| EAN | 8592920010198 |
| termék | audió kaputelefon szett |
|---|---|
| a nyomógombok és a beltéri egységek száma | 1 |
| fülhallgatók száma | 1 |
| zár és kapunyitó vezérlése | csak ajtózár |
| táplálás | 12 V DC (tartozék) |
| az ajtópanel anyaga | fém |
| a csomagolás része | ajópanel, tápegység, fülhallgató |
| szerelés | falra |
| dallamok száma | 1 |
|---|---|
| javasolt kábelezés | UTP/SYKFY/2 × 0,5mm |
| vezetékek száma (képernyő / zár / kapu) | 2+2+0 |
| szín | fehér |
| a fülhallgató anyaga | műanyag |
| hely a névcímkéknek | nem |
| hangerőszabályzó | nem |
| tartozék tápegység | igen |
| az ajtóállomás mérete | 35 × 65 × 145 mm |
| a fülhallgató mérete | 75 × 93 × 225 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |
| háttérvilágítású kijelző | nem |
Termék értékelése , 90%, 9 / 10
(90%)-
90%LefordítvaPetrMegrendelt 2024. okt. 13.Zökkenőmentes vásárlás gyors szállítással. A vártaknak megfelelően tökéletesen működik.
-
90%LefordítvaLubošMegrendelt 2024. okt. 8.Szuper egyszerű kábelezés, ami tényleg működik. Csak a tápcsatlakozó van csatlakoztatva a telefontest külső oldalán, elrejthető lenne a hátulról csatlakozó tápkábel. A külső egységen van egy nagy lyuk a tápkábeleknek, félek, hogy víz szivárog be. A lyukat le lehetne tömíteni valamilyen tömítőanyaggal. Egy csengőhang erősség szabályzó jó lenne, de az árához képest rendben van.
-
80%GyörgyMegrendelt 2023. nov. 25.Egyszer mar beazott, de a termek jol mukodik.
-
90%LefordítvaFilipMegrendelt 2023. okt. 21.egyszerű kábelezés, csak kár, hogy a tápcsatlakozó külön van kívül.
-
80%LefordítvaBarbkaMegrendelt 2023. szept. 6.
-
100%LefordítvaPeter - TrenčínMegrendelt 2023. jún. 20.Gyors szállítás. Könnyű telepítés. Hangos csengőhang, pont amire szükségünk van. Meglátjuk meddig bírja meghibásodás nélkül.
-
100%LefordítvaRosťaMegrendelt 2023. máj. 17.Nagyszerűen működik, egyszerű kábelezés, ajánlom.
A vélemények kizárólag ügyfeleink független véleménye, akik ezt a terméket igazoltan megvásárolták.
További részletek itt.
Termék értékelés *
(a magasabb csillagszám kitöltésével nagyobb elégedettséget fejez ki a termékkel kapcsolatban).
Letölthető dokumentumok
Elérhető letölthető dokumentumok és fájlok
GYIK – gyakori kérdések
Lehetőség van a ZV2 Melody Elektrobock csengő csatlakoztatására, sajnos ezeket nem kínáljuk üzletünkben.
IP44 védettségi osztály - minden irányból fröccsenő víz elleni védelem.
Ez nem lehetséges.
- Ellenőrizze a vezetékeket a helyes csatlakozás érdekében,
- zümmög a kézibeszélő felemelésekor?
- A kézibeszélő fedelének eltávolítása után ellenőrizze a biztosítékot az áramköri lapon,
- Tesztelje a "rövid" vezetékeket az asztalon,
- Vizsgálja meg a kültéri egységen lévő gombot, hogy a mikrokapcsoló "kattog-e". Néha az történik, hogy beékelődik, és tartósan le van zárva, és a rendszer működésképtelennek tűnik. Ebben az esetben a gomb mechanikája üresjáratban van.
Igen, ez a kombináció lehetséges.
Ez nem lehetséges.
Otthoni audio kapucsengő készlet H1085, 1 résztvevő
1/14
Otthoni audio kapucsengő készlet H1085, 1 résztvevő
Fő linkek
- Akciók
- Szállítási információk
- INFOCENTRUM
- KAPCSOLATOK
Információ
- Rólunk
- Katalógus
- Compliance commitment
Minden a vásárlásról
- Adatvédelem
- Általános Szerződési Feltételek
Több
- Cookies
- Letöltőközpont
Segíthetünk?